Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'nadużywanie' .
-
Skarga na: admina Dlaczego składasz skargę: niesłuszny ban Nick z gry: MPower Nick osoby oskarżonej: CORKA EDYTY GORNIAK Data zdarzenia: 27.03.2023 - 22:44:36 Opis zdarzenia: wchodzi do kampy i blokuje wyjście gdy jest 1 zm i trwa polowanie, kiedy chciałem się cofnąć żeby zrobić mu miejsce został zarażony przez zm i dał mi bana za "blokowanie". Mógł dać chociaż kicka Dowód: brak
-
Skarga na: admina Dlaczego składasz skargę: Nadużywanie admina, brak równowagi psychicznej. Nick z gry: <3 noobs Nick osoby oskarżonej: evoQ Data zdarzenia: 21:52 Opis zdarzenia: Nie pierwszy raz widzę, jak admin nadużywa uprawnień i wątpliwego "autorytetu", a jakby na serwerze spędziłem niewiele ponad 10 godzin w półtorej roku? 7 w zeszłym tygodniu. Runda startuje na 15:13. Wychylam się zza murku koło 15:17 łapie fraga. Cały czas pozostaje praktycznie odsłonięty i nie widzę tutaj gry pasywnej w szukaniu enemy, który strzelił mnie wcześniej przez ściane. Oddaje skan w miejsce gdzie myślę, że może być i chcę biec. Mija jakieś 9 sekund od spawna. Jak policzymy od picka, to pewnie 7 sekund. A admin zaczyna slapować, jakby go ktoś szmatą po pysku ̶n̶a̶p̶i̶*̶r̶d̶a̶l̶a̶ł̶ i musiał stukać w klawisz, żeby się od tego uwolnić (Jakby nie można inaczej opisać. Nie mam i nie zamierzam mieć szacunku do tej ̶s̶t̶a̶r̶t̶e̶j̶ ̶s̶z̶m̶a̶t̶y̶ osoby). Wracając do sytuacji. Jakby pobiegnięcie tutaj przed siebie, to zostawienie odsłoniętego teammate'a i wybiegnięcie bez osłony na pozycje z której przed chwilą ktoś strzelał i siedzi za ścianą. Dopiero jak teammate'a zaczynał nabierać normalną pozycję, a ja puściłem skana mogłem się ruszyć, a tutaj do akcji wstawia admin, który postanawia moim zdaniem jak zwykle utrudnić graczom rozgrywkę po swojej śmierci i niejako wyżyć się na osobie, która go ustrzeliła. NIE MA innego sposobu odbioru tej sytuacji z mojego miejsca. Jakby czy ban zasadny za stwierdzenie faktu, że admin jest chory psychicznie? Chyba nie, stwierdzanie faktów na podstawie dostępnego materiału dowodowego jest chyba na miejscu. Pomijając zasadność tego bana liczę na bana tej samej lub o większej długości dla admina za nadużywanie swoich uprawnień co jest ZNACZNIE poważniejszym przewinieniem niż rzucanie komuś prawdy w oczy. Dowód: http://596279.node52.pukawka.pl/dem-awp_fg_zvk_night_beta3-1668371796-1668372790.zip Od 15:13
- 3 odpowiedzi
-
- 2
-
-
-
- evoq
- nadużywanie
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Admini tego serwera np. Kotori oficiajlnie lub Vulcan czy jakoś tak chętnie wyrzucają graczy z serwera za tak zwane "widzimisie" , oraz za to, że ktoś ma swoje zdanie, które im nie odpowiada. Sytuacja z dzisiaj tj 9.07.22 dostałem kicka za to, że napisałem na czacie nie ubliżając nikomu słowa cytuje "A Tobie najbardziej" . Po czym wyleciałem tracąc nagromadzone wcześniej punkty. Wracają po chwili na serwer zagroziłem, że złożę skargę to dali mi muta na godzine! Nie wiem, który z adminów to zrobił. Potem dostałem już bana na 10 dni za obrazę i tu się przyznaje obraziłem admina, ponieważ zirytował mnie swoją postawą wobec mnie i innych graczy... Przy okazji proszę o unban ponieważ mam kupionego niedawno vipa i o to aby zwrócić adminom uwagę na to jak sie zachowują, oraz nauczyć ich od czego są na serwerze.
- 2 odpowiedzi
-
- nadużywanie
- admini
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Problemem na dd2 jest taki, że jest za mało administratorów i jest meksyk. Osobniki bez mutacji śpiewają, a niektórzy puszczaja muzykę. Jest to denerwujące. Aby złożyć podanie trzeba napisac 8-10 sensownych postów czy to takie proste xD. Prosiłbym o zmniejszenie liczby napisanych postów,aby złożyć podanie.
