Jump to content

uroboros.

Administrator sieci
 • Content Count

  569
 • Donations

  5.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Administrator sieci

Użytkownik należy do administracji projektu!

Community Reputation

1,357 Mistrzowska

About uroboros.

Profile information

 • Sex
  mężczyzna
 • Interest
  Powieści wizualne?

Information about Fragowicz

 • Nick
  kusa

Recent Profile Visitors

8,662 profile views
 1. Patrząc na Twoją zawartość to miałeś chyba dość niefortunny rzut kostką przy porodzie, bo w statystykach wylosowaleś tylko 1 do INT. Szkoda tylko, że po takim losie, rzuty odbywały się nie tylko z użyciem kostki... Kocham komedię. Czekam na te dowody, z chęcią dowiem się co tam zostało wyskrobane i nie twierdzę bynajmniej, że chodzi akurat o Ciebie.
 2. Witaj. Po pierwsze, tak jak sam napisałeś, usługa została zakupiona na, uwaga, NICK. Jaki to nick? Nie, nie żaden SPALONY DZIK, ale... "KURCZAK JEST WLOCHEM" Oczywistym więc będzie, że jeżeli na taki została zakupiona, to tylko na takim będzie działać, usługi działają na różnych nickach tylko w przypadku ich zakupu z użyciem SteamID. Administracja nie odpowiada w żaden sposób za dziwne wymysły użytkowników, nie widzę więc ze swojej strony żadnego problemu..? Pozdrawiam.
 3. VIP na wybranym przez Ciebie serwerze został dodany.
 4. image.png

  Yes.

  1. GET

   GET

   Pozdro dla kumatych xD

  2. Damo
 5. No witam, czekałem na Ciebie, już myślałem, że się nie doczekam... Chyba jednak nie możesz wejść teraz na pozostałe mirki, co? Kolejna wygrana w mojej kieszeni. Patrząc na zawartość tej skargi mogę jedynie stwierdzić, że jednak nie popełniłem błędu dając Tobie bana, bo nieźle starasz się kręcić faktami. Za samo takie zdanie perma byś nie dostał. Nie będę się zbyt mocno rozpisywał, ale zacznijmy od początku, kiedy spotkałem Ciebie na serwerze chyba z dzień czy dwa przed tym zdarzeniem robiłeś dosłownie to samo - obrażałeś graczy, wielokrotnie podważałeś sobie mój autorytet, tamtego dnia jednak odpuściłem sobie z karą, bo nie było warto, wyśmiałem to. Sytuacja z Twojego bana wygląda jednak nieco inaczej i nie jest tak kolorowa jak to sam oznaczasz. Zacznijmy od "aktywnego bana" - sam na serwerze przyznałeś się, że zostałeś zbanowany u nas za WH i "grałeś na naszych pozostałych serwerach bez żadnego problemu" co potwierdziło kilka osób znajdujących się na serwerze i co samo w sobie jest karane banem permanentnym, ale Twój się tylko o to ociera, tak dla uzasadnienia. Głównym powodem dla którego zostałeś zbanowany permanentnie jest Twoje karygodne wręcz zachowanie, ciągle obrażasz graczy, masz śliskie podejście i całkowity brak szacunku do Administracji, grupujesz się z ziomkami na serwerze i nie dość, że robicie kompletny syf, to jeszcze nadużywacie komendy !voteban i mieszacie w to niewinnych ludzi. Nie będę pozwalał na takie rujnowanie naszych serwerów, a sam atak personalny na mnie to już tylko wisienka na tym torcie. Patrząc na Twoje zachowanie sprzed kilku dni wiedziałem, że po krótkoterminowym banie i tak się niczego nie nauczysz, więc postanowiłem pozbyć się Ciebie na zawsze. tl;dr - Ty masz NASZ regulamin i NASZYCH ludzi w piździe, to ja mam w piździe Ciebie, a wtedy masz przejebane. Moim osobistym zadaniem jest wyplewienie całego pseudouprzywilejowanego ścierwa z naszej sieci, a ty (tak) niestety się pod to kwalifikujesz. Nie mam zamiaru więcej z Tobą dyskutować, jak i dopilnuję też, żebyś nie znalazł się na liście odbanowanych przy następnym resecie SBansa. Zjeby OUT
 6. Dawno mnie tutaj nie było, ale jak już wchodzę to przynajmniej staram się pokazać młodym jak się powinno strzelać. P.S. Logitech G203 chyba wraca do łask
 7. Mam rozumieć, że wyczytałeś to ze swojej "pełnej satyry" kuli? Inaczej to chyba ciężko by było Tobie to określić, prawda? No druga sprawa, znając community tego serwera, nikogo nawet Twój ban nie zainteresował, więc gdybyś tak mógł - przestań proszę robić z siebie jakąś gwiazdkę. Trzecia* sprawa, mówiąc już o słowie "pierdoła" - jeżeli dla Ciebie określenie "pierdoła" w stosunku do innej osoby nie ma żadnego wydźwięku negatywnego, to albo nie masz pojęcia o empatii, albo najzwyczajniej w świecie mówisz w zupełnie innym języku, chociaż patrząc na te bajkopisarstwo... Nawet mnie to nie dziwi. Obrażanie i satyra... Hmmm, ciekawe, aż się pod noskiem uśmiechnąłem. Odstraszanie graczy? Niezły argument ale niestety nietrafiony. Próbę pseudointeligentnej wypowiedzi oceniam na nieudaną, spróbuj ponownie później.
 8. I chyba nie była to Goplana, bo po niej byś głupot takich nie pisał.
 9. Zapraszam na rozmowę na TS3 Rozmowa odbyta, człowiek jest aktywny i wydaje się ogarnięty, przyjęte.
 10. Zero szczegółów? Nic? Nawet wycinka z konsoli? Podany nick nie jest zbanowany.
 11. SS'y z serwera ONLY MIRAGE #03 Chyba nie muszę tłumaczyć, na czym to polega. Wstawiamy wszelakie screeny z serwera ONLY MIRAGE #03. - - - Niby oro, ale jednak przegranko, sorki Panowie, próbowałem.
 12. Z dniem dzisiejszym, tj. 01.12.2020, szybka rekrutacja na stanowisko Admina Only Mirage #02 zostaje otwarta! Wszystkim aplikującym na te stanowisko życzymy powodzenia. Pozdrawiamy, FGTeam
 13. Cena dowolna, ale jednak 1k za słuchawki nie dasz? Przecież na rynku audio 1k to są psie pieniądze, a może nawet gorzej. Określ się dokładniej, bo każda kolejna stówka może mocno zmienić ewentualne polecenia.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy