Jestem adminem: nocnym / porannym / dziennym
Nick jakiego używasz: fake. Wiek: 18 Staż gry Counter-Strike: 7,5 roku Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Nigdy nie byłem karany :) Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję?: Wiele razy Znajomość komend oraz funkcji admina: Myślę że 8/10 ale może być lepiej (szybko się uczę)
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Nie mam najodpowiedniejszego powodu , nie mam zamiaru go wymyślać , po prostu mam dosyć pisania , zawracania dup* innym adminom których na serwerze nie ma. Równie dobrze ja jestem i ja mogę ogarniać ludzi którzy łamią przepisy , utrudniają grę , czy nawet grają na wspomagaczach ponieważ nie potrafią dorównać innym.. Mam chęci pomóc , wystarczy dać mi szanse :)
Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_0:1:28237287