-
Ja tam uwielbiam Disco Polo , moim zdaniem Czadoman wymiata i czekam na więcej jego piosenek . Szczególnie ta mi w ucho wpadła:
-
Ten głos mnie rozwala : https://www.youtube.com/watch?v=SeG6ZrHt9fU
-
[League of Legends] Nowy Champion Azir
TurboDymoMan odpowiedział(a) na M.A.G.IKA temat w Nowiny z LoL
Gra ktoś azirem ? Polecacie go czy lepiej zbierać na innego championa ?- 8 odpowiedzi
-
Siema, mam motorole moto G 2014 Dual Sim i dziwnie długo trwa wybieranie danego numeru, lub też połączenie z internetem . Ktoś coś?
-
272
-
Ścinki CS po rozmowie przez mikrofon
TurboDymoMan odpowiedział(a) na TurboDymoMan temat w Problemy i pytania z CS 1.6
Problem rozwiązany :) musiałem zmienić "Format domyślny" w ustawieniach dźwięku : Panel sterowania-> Dźwięk->Zaawansowane-> Format domyślny. Zmieniłem z "16 bitowe 48 000 Hz(jakość DVD) " na "24 bitowe 48 000 Hz (jakość studyjna)" . Temat do zamknięcia ;) -
Ścinki CS po rozmowie przez mikrofon
TurboDymoMan opublikował(a) temat w Problemy i pytania z CS 1.6
Witam ;) Mam problem z counter-strike. Mój problem polega na tym, że po tym jak powiem coś przez mikrofon i "puszcze" przycisk do mówienia to gra mi ścina na 1/2 sekundy. Czy ktoś jest w stanie jakoś pomóc ? Nigdy wcześniej nie miałem takiego problemu;/ Z góry dziękuję za pomoc :) @Edit: reinstall CS ani reinstall steam nic nie pomógł niestety:/
-
Postów
10 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
TurboDymoMan
Fragowicz-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
