Skocz do zawartości
  • Postów

    10
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

TurboDymoMan

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez TurboDymoMan

  1. TurboDymoMan

    [KOSZ] Disco Polo

    Ja tam uwielbiam Disco Polo , moim zdaniem Czadoman wymiata i czekam na więcej jego piosenek . Szczególnie ta mi w ucho wpadła:
  2. TurboDymoMan

    Czego Słuchacie xd

    Ten głos mnie rozwala : https://www.youtube.com/watch?v=SeG6ZrHt9fU
  3. Gra ktoś azirem ? Polecacie go czy lepiej zbierać na innego championa ?
  4. Siema, mam motorole moto G 2014 Dual Sim i dziwnie długo trwa wybieranie danego numeru, lub też połączenie z internetem . Ktoś coś?
  5. 272
  6. Problem rozwiązany :) musiałem zmienić "Format domyślny" w ustawieniach dźwięku : Panel sterowania-> Dźwięk->Zaawansowane-> Format domyślny. Zmieniłem z "16 bitowe 48 000 Hz(jakość DVD) " na "24 bitowe 48 000 Hz (jakość studyjna)" . Temat do zamknięcia ;)
  7. Witam ;) Mam problem z counter-strike. Mój problem polega na tym, że po tym jak powiem coś przez mikrofon i "puszcze" przycisk do mówienia to gra mi ścina na 1/2 sekundy. Czy ktoś jest w stanie jakoś pomóc ? Nigdy wcześniej nie miałem takiego problemu;/ Z góry dziękuję za pomoc :) @Edit: reinstall CS ani reinstall steam nic nie pomógł niestety:/
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności