Skocz do zawartości
  • Postów

    67
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Ko*niq

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Ko*niq

  1. Masz ode mnie +
  2. Hahaha nie mogę się schlać...
  3. Masz talent :) Piękne rysunki...
  4. Ko*niq

    [KOSZ] siemanko :)

    Siema!
  5. Masz koleżków ? Masz ! To szanuj ich nad siebie.

  6. Mi się podoba :)
  7. Do odważnych świat należy, dobrze ziomek o tym wiesz Możesz wszystko jeśli tylko, jeśli kurwa tego chcesz...

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. BONO

      BONO

      ERPEKA 2014, ELO ELO, WJEŻDŻAMY DAWAJ!

    3. Ko*niq

      Ko*niq

      'Ide po drewno do lasu' haha

    4. BONO

      BONO

      ARTYSTA KOMBAJNISTA!

  8. Polecam :) http://www.flv2mp3.com/pl/
  9. Hahaha 2:03 rozwaliło system :D.
  10. Szkoda. Wymyślcie coś dla graczy którzy nie wpuszczają do kamp.
  11. Ko*niq

    [Oddzilony] Avatarek :3

    Haha, to jest dziewczyna głąbie ^^.
  12. Super sprawa z tym armor'em podczas infekcji, czekam na UPDATE v2!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności