Skocz do zawartości
  • Postów

    13
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Przep1s.

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Informacje profilowe

  • Płeć
    mężczyzna
  • Miasto
    Wrocław

Informacje o fragowiczu

  • Ulubiony serwer
    4fun

Osiągnięcia Przep1s.

Biegły Fragowicz

Biegły Fragowicz (10/14)

  • Pierwszy post
  • Pierwszy rozpoczęty temat
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!
  • Rok z nami!

Najnowsze odznaki

 2

Reputacja

  1. Powodem może być, że musisz specjalnie do folderu wgrać Obrazek, napisz czy pomogłęm czy nie. - Jeżeli nie, dalej będziemy kombinować. ;)
  2. Przep1s.

    [KOSZ] Fable

    Nawet nie pamiętam ile lat ma ta gra. - Lecz dla kogoś kto ma słąby komputer i ma dużo czasu, to ta gra jest właśnie dla niego. ;)
  3. Naprawdę Sasakirou. - Masz talent, niektórzy myślą że to takie hop i już jest, niektóre osoby, mogą spędzić cały dzień przed komputerem, żeby było coś naprawdę mega, bądz przytulnego dla oka. - Leci plus, jak mogło by być inaczej. ;)
  4. Przep1s.

    [KOSZ] GTA Vice City

    Piękne zdjęcia, " Alfonsie " ;). - Strasznie dużo godzin spędzone przed tą grą, zauważyłęm że dużo osób piszę że lepsze San Andreas, moim zdaniem obie gry są świetne. ;)
  5. Przyda się nie jednej osobie. - Lecz wątpie że ktoś przeczyta to całe, napracowałęś się. - Leci plusik w twoją stronę. ;) / Odpowiedz. - - Oczywiscie że to jest bardziej dla pogramistów, dlatego piszę że im się przyda, osoby które mile chcą zawitać jako programista, powinny odwiedzić kochane forum i przeczytać twojego posta. ;)
  6. Możesz latać po różnych forach, szukać, jest tyle forum dotyczące cs'a, różnych sieci i tak dalej. - Poszukaj a pewnie znajdziesz, ostatnio widziałęm tam na jakimś, lecz już nieaktualne.
  7. Kiedy to mineło, strach pomyśleć, jak człowiek wchodził na pare serwerów, nie ogarniał, i strzelał w co popadnie. - Miłe wspomnienia, łezka w oku się kręci. ;)
  8. Kocham Hitmana, zakochałem się w tej grze od drugiej części, szkoda że szybko się tą grę przechodzi, tutaj jest jej wielki minus. Gra strasznie wciąga, gra nie jest monotonna, poleca wszystkie części.
  9. Świetna gra, świetna, jeszcze raz świetna. - Nie mam żadnych zastrzeżeń.
  10. Fajna gra, lecz nie wciąga. - Misje długo się przechodzi, monotonność, przyjść zabić, uciec. :<
  11. Przep1s.

    [KOSZ] Far Cry 3

    Szybko się przechodzi, fajna fabuła, super gierka. - Można powiedzieć, można grać non stop, przechodzić wiele razy, polecam grę póżnym wieczorem/nocą. ;)
  12. Przep1s.

    [KOSZ] Watch Dogs

    Ostatnimi czasami, co raz więcej ludzi gra w tą grę, lecz podobno szybko się nudzi. - Moja ocena, zbyt kosmiczna, zbytnio nie lubię gier, z kosmosu.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności