-
Powodem może być, że musisz specjalnie do folderu wgrać Obrazek, napisz czy pomogłęm czy nie. - Jeżeli nie, dalej będziemy kombinować. ;)
-
Nawet nie pamiętam ile lat ma ta gra. - Lecz dla kogoś kto ma słąby komputer i ma dużo czasu, to ta gra jest właśnie dla niego. ;)
-
Naprawdę Sasakirou. - Masz talent, niektórzy myślą że to takie hop i już jest, niektóre osoby, mogą spędzić cały dzień przed komputerem, żeby było coś naprawdę mega, bądz przytulnego dla oka. - Leci plus, jak mogło by być inaczej. ;)
-
Piękne zdjęcia, " Alfonsie " ;). - Strasznie dużo godzin spędzone przed tą grą, zauważyłęm że dużo osób piszę że lepsze San Andreas, moim zdaniem obie gry są świetne. ;)
-
Przyda się nie jednej osobie. - Lecz wątpie że ktoś przeczyta to całe, napracowałęś się. - Leci plusik w twoją stronę. ;) / Odpowiedz. - - Oczywiscie że to jest bardziej dla pogramistów, dlatego piszę że im się przyda, osoby które mile chcą zawitać jako programista, powinny odwiedzić kochane forum i przeczytać twojego posta. ;)
-
Możesz latać po różnych forach, szukać, jest tyle forum dotyczące cs'a, różnych sieci i tak dalej. - Poszukaj a pewnie znajdziesz, ostatnio widziałęm tam na jakimś, lecz już nieaktualne.
-
[CS] Piętnaste urodziny Counter-Strike
Przep1s. odpowiedział(a) na Ice Tea temat w Rozmowy i fragmovie z CS 2 & CS:GO
Kiedy to mineło, strach pomyśleć, jak człowiek wchodził na pare serwerów, nie ogarniał, i strzelał w co popadnie. - Miłe wspomnienia, łezka w oku się kręci. ;) -
Kocham Hitmana, zakochałem się w tej grze od drugiej części, szkoda że szybko się tą grę przechodzi, tutaj jest jej wielki minus. Gra strasznie wciąga, gra nie jest monotonna, poleca wszystkie części.
-
Świetna gra, świetna, jeszcze raz świetna. - Nie mam żadnych zastrzeżeń.
-
Fajna gra, lecz nie wciąga. - Misje długo się przechodzi, monotonność, przyjść zabić, uciec. :<
-
Szybko się przechodzi, fajna fabuła, super gierka. - Można powiedzieć, można grać non stop, przechodzić wiele razy, polecam grę póżnym wieczorem/nocą. ;)
-
Ostatnimi czasami, co raz więcej ludzi gra w tą grę, lecz podobno szybko się nudzi. - Moja ocena, zbyt kosmiczna, zbytnio nie lubię gier, z kosmosu.
-
Postów
13 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
