Siemanko. Przed chwilą chciałem wbić na serwer, ale pokazuje mi tak jakby był wyłączony...
Spróbowałem wejść przez konsole, ale też nie dało rady..
Proszę o pomoc, ponieważ chce jeszcze dzis pograć na serwerze.
Wydruk z konsoli:
NET Ports: server 27015, client 27005
Server IP address 192.168.0.100:27015
Connecting to 193.33.177.59:27015...
Retrying 193.33.177.59:27015...
Retrying 193.33.177.59:27015...
Retrying 193.33.177.59:27