-
Jestem chętny
-
Przykładowo 1. Loguj 2.Rejestruj 3. Info Potem wyświetla się to co w przypadku wpisywania kodu z sms na say tylko że prosi cie o hasło
-
Arab30 obserwuje zawartość [KOSZ] Propozycja - system rejestracji kont
-
Prosta propozycja. System logowania/ rejestracji gdy wbija się na serwer. Zapobiegnie nietrafionym banom, podszywaniu sie etc. Wpadło mi do głowy gdy dostałem perma przez kogoś.
-
Postów
17 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
Arab30
Fragowicz-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
