Skocz do zawartości
  • Postów

    17
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Arab30

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Arab30

  1. Jestem chętny
  2. Przykładowo 1. Loguj 2.Rejestruj 3. Info Potem wyświetla się to co w przypadku wpisywania kodu z sms na say tylko że prosi cie o hasło
  3. Prosta propozycja. System logowania/ rejestracji gdy wbija się na serwer. Zapobiegnie nietrafionym banom, podszywaniu sie etc. Wpadło mi do głowy gdy dostałem perma przez kogoś.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności