Skocz do zawartości
  • Postów

    7
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

S.W.E.A.T

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez S.W.E.A.T

  1. nawet niewiedziałem że jest coś takiego jak sj_ :O
  2. Ja uważam że gra jest dobra i jest się czym zająć:)
  3. ta gra jest do chuja nie podobna i NIE POLECAM
  4. nie daj więcej... XD
  5. ceny od 200 do 2000 nawet... ale zależy jakie masz parametry kompa, bo niektóre mogą sie nie zgadzać... napisz ile chcesz wydać jaką miałeś karte i parametry kompa, acz kolwiek karte zamówisz w każdym serwisie i sklepie kompuuterowym...
  6. Fajna gra.... wymaga dużo logiki - "jebana logika"
  7. Ja to bym chciał zagrać w prototype 3.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności