-
nawet niewiedziałem że jest coś takiego jak sj_ :O
-
Ja uważam że gra jest dobra i jest się czym zająć:)
-
ta gra jest do chuja nie podobna i NIE POLECAM
-
nie daj więcej... XD
-
ceny od 200 do 2000 nawet... ale zależy jakie masz parametry kompa, bo niektóre mogą sie nie zgadzać... napisz ile chcesz wydać jaką miałeś karte i parametry kompa, acz kolwiek karte zamówisz w każdym serwisie i sklepie kompuuterowym...
-
Fajna gra.... wymaga dużo logiki - "jebana logika"
-
Ja to bym chciał zagrać w prototype 3.
-
Postów
7 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
