-
Gratulacje!
- 13 odpowiedzi
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Gratulacje
- 17 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Gratulacje!
- 21 odpowiedzi
-
- awans
- fragowicza
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Gratulacje:D
- 15 odpowiedzi
-
- awans
- fragowicza
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Gratulacje!
- 14 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Gratulacje!
- 20 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Ja jestem za serwerem bh i przechodzeniem mapki na czas, kiedyś dużo grałem na takim i z chęcią bym do tego powrócił
-
[NIEAKTUALNE] Czwarta wielka rekrutacja sieciowa!
Peaky odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
Ranga, jaką chciałabym otrzymać: Admin serwera Mirage #1 CS GO Imię: Damian Aktualny wiek: 19 lat Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję: W samym CS GO wliczając inne konto (sprzedane i zbanowane niestety) mam już dobre 3k godzin, co wiąże się z lekkim doświadczeniem i umiejętnością odróżniania cheaterów od dobrych graczy. Moja przygoda zaczęła się dobre kilka lat temu, jak mnie pamięć nie myli był to 2016/2017 rok jak jeszcze byłem w 1 gimnazjum. Mam dosyć sporo wolnego czasu, który wykorzystuje grając najwięcej (wcześniej na AWP i Mirage #2) na serwerze Mirage #1 Jestem pomocny i opanowany, nie spinam się o głupoty. Nie stwarzam problemów ani adminowi ani graczowi. Nie lubię kłótni, wolę daną sytuację wyjaśnić na spokojnie. Szybko się uczę nowych zagadnień. Może nie jestem osobą rozgadaną dlatego mało kto może wiedzieć o moim istnieniu ale dzięki temu mogę być cichym łowcom Dodatkowe informacje: Interesuję się raczej zwykłymi rzeczami takimi jak gry, filmy, seriale, książki. Obecnie próbuje swoich sił z afiliacją, jest dużo nauki ale prędzej czy później uda mi się osiągnąć dobre wyniki (a przynajmniej taki jest plan). Lubię w*ed oczywiście tylko gdy jestem w Holandii heh. Lubię grać faceity i mm'y ale nie mam z kim:( -
Siema Posiadam słuchawki spc viro (zwykłe bez dodatkowej karty dźwiękowej) i mogę je polecić całym serduszkiem. Szukałem słuchawek do 200zł i wybór padł na nie. Jakość dźwięku jest bardzo dobra jak i na mikrofon nie narzekam. Na dodatek dostajesz worek od nich także na piwka w sam raz (tylko nie dużo, bo mam już dziurę na dole xD)
- 46 odpowiedzi
-
[CS:GO] Serwery społeczniościowe a GOTV
Peaky odpowiedział(a) na Peaky temat w Problemy i pytania z CS 2 & CS:GO
Problemem był steam a dokładniej wersja beta, wystarczyło w opcjach steam ustawić, żeby nie być beta testerem- 3 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- serwery
- społeczniościowe
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Peaky obserwuje zawartość [CS:GO] Serwery społeczniościowe a GOTV
-
[CS:GO] Serwery społeczniościowe a GOTV
Peaky opublikował(a) temat w Problemy i pytania z CS 2 & CS:GO
Witam, od wczoraj gdy chcę wejść na jakikolwiek serwer społeczniościowy wchodzę jako GOTV. Zna ktoś rozwiązanie problemu?- 3 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- serwery
- społeczniościowe
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Postów
32 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
