Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'gotv' .
-
[CS:GO] Serwery społeczniościowe a GOTV
Peaky opublikował(a) temat w Problemy i pytania z CS 2 & CS:GO
Witam, od wczoraj gdy chcę wejść na jakikolwiek serwer społeczniościowy wchodzę jako GOTV. Zna ktoś rozwiązanie problemu?- 3 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- serwery
- społeczniościowe
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Aktualizacja z dnia 19.06.2017 - Beta 1
Venom ★opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-StrikeOd pewnego czasu Valve nic nie wprowadzało do Bety Counter-Strike: Global Offensive. Minionej nocy wprowadzono update właśnie do Bety. Aktualizacja poświęcona głównie GOTV, aby lepiej oglądało nam się naszych ulubionych Prosów ! [ GOTV ] Wprowadzone ( jedynie do wersji 1.35.8.9 CS:GO ) zmiany mają ułatwić życie obserwatorom i pozwolić na zobaczenie większej liczby fragów widzom. Od teraz obserwatorzy będą mogli śledzić graczy w dwóch wersjach – z mniejszym oraz większym opóźnieniem. W razie pominięcia fraga przez jednego obserwatora, wciąż będzie można go pokazać dzięki drugiej wersji. Ponadto wprowadzono komendy, które sprawią, że przełączanie pomiędzy POV-ami poszczególnych obserwatorów będzie dokonywane płynnie, dzięki czemu w przypadku powrotu do fragów, które mogłyby zostać nie pokazane na streamie, nie będziemy nawet wiedzieli, że tak mogło się stać. Komendy które dodano: cameraman_override cl_cameraman_override_messages Zmienione Komendy: tv_delay1 tv_allow_camera_man_steamid2 tv_challenge_steam_iprange źródło: cybersport.pl / blog.counter-strike.net -
Dlaczego gotv ma takie luki? Nie ma praktycznie żadnego demka, a jak są to nie nagrywają całej mapy
