Skocz do zawartości
Ten użytkownik jest na urlopie. Czas odpowiedzi może być opóźniony. Urlop do: 05.07.2026
  • Postów

    4 263
  • Wpisów na chatbox

    3
  • Dołączył

Emq

Moderator Forum
  • Ostatnia wizyta

    nigdy
  • Wygrane

    24
  • Darowizny

    900.00 PLN 

Treść opublikowana przez Emq

  1. Gratulacje!
  2. Gratulację!
  3. Witaj!
  4. Gratulacje!
  5. Cześć!
  6. Gratulację!
  7. Gratulację!
  8. Gratulację!
  9. Gratulacje!
  10. Gratulację i powodzenia!
  11. Po ponad miesięcznej przerwie Valve powraca z nową aktualizacją Counter-Strike'a 2. A jak nowa aktualizacja, to i nowe rzeczy, które wraz z rzeczonym update'em pojawiły się w grze. Polska mapa w CS2! I tak dziś CS2 zyskał np. tygodniowe misje! Jest to rozwiązanie z wielu innych multiplayerowych tytułów, w ramach którego musimy coś zrobić, by dostać za to dodatkowe punkty doświadczenia. I dokładnie w ten sposób działa to również tutaj. Niemniej Valve zdecydowało się udostępnić nam zaledwie jedno zadanie. W jego ramach musimy wygrać w sumie 15 rund w trybie Turniejowym na mapie Grail. Zaraz, zaraz, na jakiej mapie? Ano właśnie, w Counter-Strike'u 2 doszło do wymiany aren. Z gry zniknęły dodane kilka miesięcy temu Basalt, Edin, Palais oraz Whistle. Ich miejsce zajęły natomiast Jura, Grail, Agency, Dogtown oraz Brewery. Co ciekawe, to pierwsze pole bitwy rozgrywa się... w Polsce! Stąd na miejscu znajdziemy liczne znaki i tabliczki właśnie w języku polskim, a także dwa wozy policyjne, zwane w naszym kraju pieszczotliwie "sukami". Zawartość nowej aktualizacji gry Counter-Strike 2: Misje dodano tygodniowe misje, które można uruchomić poprzez główne menu lub menu gry gracze otrzymują w każdym tygodniu jedną misję tygodniowa misja wygasa po siedmiu dniach, a za jej ukończenie przyznawane są punkty doświadczenia Mapy usunięto ze wszystkich trybów gry mapy społeczności Basalt, Edin, Palais oraz Whistle dodano mapy społeczności Jura, Grail i Agency do trybów Turniejowy, Uproszczony i Deathmatch dodano mapy społeczności Dogtown i Brewery do trybu Skrzydłowy przeorganizowano grupy map trybów Uproszczony i Deathmatch Grupa Alpha: Dust 2, Mirage, Inferno, Vertigo. Grupa Delta: Train, Anubis, Ancient, Overpass, Nuke. Mapy społeczności: Jura, Grail, Agency. Zakładnicy: Office, Italy. Dźwięk dodano opcję "głośność otoczenia w menu głównym" naprawiono niektóre przypadki, w których strzelanie do wrogów widocznych ponad dymem nie powodowało odtworzenia dźwięku ataku naprawiono niektóre przypadki, w których dźwięki rozgrywki były niesłyszalne lub pomijane usunięto komendy konsoli snd_setmixer, snd_setmixlayer, snd_soundmixer_setmixlayer_amount oraz snd_soundmixer_set_trigger_factor Różne naprawiono błąd, przez który przypisanie klawisza "/" nie było zapamiętywane po uruchomieniu aplikacji zaproszenia do lobby od graczy oznaczonych w Steamie "zablokuj wszelką komunikację" będą od teraz ignorowane w grze Źródlo Z nowych rzeczy najbardziej cieszy Polska mapa, która wygląda bardzo przyjemnie i przyszłościowo. Wy jak oceniacie nowe rzeczy?
      • 3
      • Serduszko fragowe (+)
  12. Gratulację
  13. Do startu BLAST.tv Austin Major 2025 pozostał prawie miesiąc. Niemniej już teraz poznaliśmy pary, w obrębie których uczestnicy pierwszej z czterech faz mistrzostw świata zaczną swój bój w walce o tytuł najlepszej ekipy globu. F1KU i vinS poznali rywali Co istotne, już w pierwszej fazie BLAST.tv Austin Major 2025 nie zabraknie polskich akcentów. Za jeden z nich odpowiedzialny będzie Maciej "F1KU" Miklas, dla którego to powrót na mistrzostwa świata po dwuletniej przerwie. Reprezentant OG i jego kompani przygodę z amerykańskim lanem zaczną od pojedynku z reprezentantami gospodarzy z Complexity. Ci z jednej strony potrafili finiszować tuż za podium PGL Bucharest 2025, by zaraz potem szybko odpaść z Intel Extreme Masters Melbourne 2025. Kilka godzin później na serwer wejdą też podopieczni Vincenta "vinSa" Jozefiaka z Wildcard. Ich czekać będzie akurat potyczka z Brazylijczykami z Fluxo. Organizacja ta, podobnie jak wspomniane już OG, zagra na turnieju o statusie mistrzostw globu po raz pierwszy od 2023 roku. Przy okazji będziemy również świadkami kilku debiutów na imprezie tej rangi. Już w serii inaugurującej BLAST.tv Austin Major 2025 pojawią się Chinggis Warriors, przed którymi jednak spore wyzwanie w osobie HEROIC. Potem swoją chwilę chwały zaliczy B8 Esports, podejmując Imperial Esports. Z kolei w starciu debiutantów BetBoom Team zagra z Nemigą Gaming. W kolejnych godzinach pierwszy raz na mistrzostwach świata zaprezentują się Metizport i BESTIA, mierząc się odpowiednio z Lynn Vision i FlyQuest. Wart odnotowania jest również powrót NRG. Amerykańska organizacja po raz ostatni na zawodach o takim statusie pojawiła się jeszcze w trakcie StarLadder Berlin Major 2019, gdy finiszowała w najlepszej czwórce. Harmonogram 1. rundy BLAST.tv Austin Major 2025: BLAST.tv Austin Major 2025 odbędzie się między 2 a 22 czerwca 2025 roku. W mistrzostwach świata wezmą udział 32 drużyny, które zawalczą o łączną pulę nagród w wysokości 1,25 miliona dolarów. Bronić tytułu zdobytego w ubiegłym roku w Szanghaju będzie Team Spirit.
  14. Jak na razie rok 2025 nie należy do najlepszych dla G2 Esports. I złożyło się na to wiele czynników. Teraz zaś wiele wskazuje, iż po zakończeniu BLAST.tv Austin Major 2025 formację czekać mogą spore zmiany. TaZ i hades na wylocie? O potencjalnych zamiarach G2 informuje Alejandro "anonimotum" Gomis z Sheep Esports. Według hiszpańskiego dziennikarza Samuraje mieli już osiągnąć ustne porozumienie z dwoma nowymi nabytkami! Pierwszym z nich miałby być Alvaro "SunPayus" Garcia. Hiszpański snajper w przeszłości związany był m.in. z ENCE i Teamem Falcons, a po nieudanym pobycie w tej drugiej ekipie odbudowuje obecnie swoją karierę w HEROIC. Co ciekawe, zarówno w ENCE, jak i w HEROIC SunPayus miał okazję współpracować z Eetu "sAwem" Sahą. I niewykluczone, że ten hiszpańsko-fiński duet będzie kontynuować wspólne wojaże, bo wspomniany trener również miał porozumieć się z G2 w kwestii swoich przenosin po zakończeniu nadchodzących mistrzostw świata. I to wszystko to zdecydowanie nie są dobre informacje dla Polaków. Wszak przyjście SunPayusa i sAwa oznaczałoby, że ze swoimi posadami pożegnają się odpowiednio Olek "hades" Miśkiewicz i Wiktor "TaZ" Wojtas. Ten pierwszy nie zdążył jeszcze nawet zadebiutować w barwach G2. Wszak organizacja ściągnęła go w połowie kwietnia na zasadzie wypożyczenia z Monte, by awaryjnie zapełnił on lukę powstałą po odejściu do Falcons Ilyi "m0NESY'EGO" Osipova. Z kolei TaZ za wyniki Samurajów odpowiedzialny jest od połowy grudnia 2023 roku. Za jego kadencji drużyna wygrała Intel Extreme Masters Dallas 2024 i BLAST Premier World Final 2024. A także dwukrotnie dotarła do półfinału mistrzostw świata. Jeżeli plotki potwierdzą się, skład G2 Esports będzie prezentować się następująco: źródło
  15. FaZe Clan nie ma zamiaru marnować czasu. Zaledwie godzinę po tym, jak poza zespołem wylądował jeden z graczy, amerykańska organizacja zaprezentowała jego następcę. I w tym wypadku padło na prawdziwego GOAT-a! s1mple podopiecznym NEO Do składu FaZe dołączył bowiem sam Oleksandr "s1mple" Kostyljev! Niemniej Ukrainiec bynajmniej nie zakończył definitywnie swojego prawie dziewięcioletniego pobytu w Natus Vincere. Zamiast tego znowu został wypożyczony. Znowu, bo wcześniej na takiej samej zasadzie między wrześniem a listopadem ubiegłego roku grał w Teamie Falcons. Przygoda ta nie przyniosła jednak sukcesów, a przede wszystkim nie dała saudyjskim Sokołom upragnionego pierwszego awansu na Majora. Wobec tego formacja obrała inny kierunek. Sam s1mple zaś wrócił na ławkę rezerwowych NAVI, gdzie formalnie przebywa od października 2023 roku. Ale dzięki FaZe będzie miał szansę, by raz jeszcze przypomnieć o sobie kibicom. Szansę naprawdę przednią, bo przecież przed nowym zespołem Ukraińca występy na Intel Extreme Masters Dallas 2025 oraz przede wszystkim podczas BLAST.tv Austin Major 2025. s1mple do FaZe trafia jako następca Helvijsa "broky'ego" Saukantsa. Łotysz godzinę przed potwierdzeniem wypożyczenia Kostyljeva został odsunięty od składu, płacąc wysoką cenę za rozczarowujące wyniki podopiecznych Filipa "NEO" Kubskiego. Dość powiedzieć, że ci w tym roku tylko raz dotarli do strefy medalowej prestiżowego turnieju, finiszując na 3. miejscu podczas PGL Bucharest 2025. Poza tym zaś FaZe regularnie rozczarowywało i obecnie okupuje dopiero 8. lokatę w Rankingu Valve. Pytanie tylko, czy s1mple okaże się lekarstwem na te problemy? 27-latek na uboczu znalazł się w okolicach premiery Counter-Strike'a 2. Dlatego też nie ma na swoim koncie zbyt wielu oficjalnych spotkań w tej właśnie grze. Dodatkowo ostatni mecz na profesjonalnej scenie rozegrał on pół roku temu, gdy jego Falcons po porażce z GamerLegionem odpadło z europejskiego Regional Major Ranking. źródło
      • 4
      • Serduszko fragowe (+)
      • Ustrzel fraga! (+)
  16. Rok 2025 bez wątpienia należy do Teamu Vitality. Podopieczni francuskiej organizacji sięgnęli bowiem po mistrzostwo BLAST Rivals 2025 Season 1. Tym samym ich łupem padł piąty już lanowy triumf w tym sezonie. Vitality znowu lepsze od Falcons W finale kopenhaskiego lana Vitality, podobnie jak podczas Intel Extreme Masters Melbourne 2025, zmierzyło się z Teamem Falcons. W Australii to Pszczoły były górą, ale w niedzielny mecz lepiej weszły Sokoły. To one na mapie rywali dość spokojnie kontrolowały przebieg wydarzeń, szczególnie dobrze prezentując się w natarciu, co pozwoliło im wygrać 13:9. Niemniej potem do głosu doszło Vitality. Mathieu "ZywOo" Herbaut i jego kompani zarówno na Duście2, jak i na Trainie zatriumfowali po 13:6 – na pierwszej z tych map właśnie dzięki ZywOo, na drugiej zaś do sukcesu swój skład poprowadził Shahar "flameZ" Shushan. W tym momencie TV było już o krok od tego, by zamknąć wielki finał, ale tego nie zrobiło. Na nas natomiast czekały jeszcze emocje. Prawdziwy ogrom tychże zafundował Mirage. Tam Falcons prowadzili już 12:3 i wydawało się, że mapa numer pięć będzie konieczna. Ale inne plany mieli gracze Vitality. Ci z nożem na gardle niespodziewanie wrzucili wyższy bieg, ruszając po pozornie niemożliwy comeback. I comeback ten faktycznie stał się faktem! Pszczoły dziewięć razy obroniły się przed przegraną i doprowadziły do dogrywki, by... w niej polec. Mistrzów BLAST Rivals 2025 Season 1 wyłonić miał zatem Nuke, ale tam nie było już tak ciekawie. Co prawda Falcons mieli swoje moment, ale w obliczu fatalnej dyspozycji Nikoli "NiKo" Kovača na więcej nie mogli liczyć. Z kolei ZywOo i partnerzy spokojnie parli przed siebie, by przypieczętować zwycięstwo wynikiem 13:8. źródło
  17. Majówka to powinna być tak raz w miesiącu :fg_pepe_cry_hearts:

    1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
    2. Majtol

      Majtol

      @ Emq nie wiem co tam robisz :fg_face_sigma:

    3. Emq

      Emq

      @ Majtol czyżby @ GET pisał z Twojego konta?

    4. Majtol

      Majtol

      *Mruga dwa razy*

  18. Gratulację!
  19. Gratulację!
  20. Gratulację!
  21. Gratulację i powodzenia!
  22. Gratulację!
  23. Zaledwie dzień po tym, jak G2 Esports oficjalnie pożegnało Ilyę "m0NESY'EGO" Osipova, Samurajowie zaprezentowali jego następcę. I jednocześnie potwierdzili wcześniejsze doniesienia HLTV, bowiem nowym snajperem G2 będzie Polak – a mianowicie Olek "hades" Miśkiewicz! hades graczem G2 do końca czerwca Ponad tydzień temu hades trafił na ławkę rezerwowych Monte, z którym wciąż ma ważny kontrakt. Niemniej w związku z powstałą luką w składzie po odejściu m0NESY'EGO G2 musiało rozejrzeć się za jego następcą i znalazło go właśnie w szeregach ukraińskiej organizacji. Tu warto jednak zaznaczyć, iż hades do G2 dołącza na zasadzie wypożyczenia, które potrwa do końca czerwca, a więc jeszcze na czas trwania Majora. Co wydarzy się później – czas pokaże. – Naprawdę cieszę się, mogąc ogłosić, że dołączam do G2 do końca sezonu. Jestem wdzięczny za tę możliwość i dam z siebie wszystko, aby wyciągnąć z niej, ile to będzie możliwe – zapowiedział w krótkim wpisie polski snajper. Tym samym liczba Polaków w G2 wzrosła do trzech – oprócz hadesa barwy Samurajów w dalszym ciągu reprezentować będą Wiktor "TaZ" Wojtas oraz Janusz "Snax" Pogorzelski. Z tym drugim zresztą hades ponownie będzie miał okazję powalczyć ramię w ramię. W 2022 to Snax dołączył jako stand-in do ENCE, gdzie już hades był obecny od jakiegoś czasu. Wówczas udało się sięgnąć po wicemistrzostwo Intel Extreme Dallas. Tak prezentuje się skład G2 Esports: źródło
      • 1
      • Ustrzel fraga! (+)
  24. Gratuluję!
  25. O proszę, już mam 5 latek.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności