Skocz do zawartości
Ten użytkownik jest na urlopie. Czas odpowiedzi może być opóźniony. Urlop do: 05.07.2026
  • Postów

    4 263
  • Wpisów na chatbox

    3
  • Dołączył

Emq

Moderator Forum
  • Ostatnia wizyta

    nigdy
  • Wygrane

    24
  • Darowizny

    900.00 PLN 

Treść opublikowana przez Emq

  1. Gratulacje!
  2. Gratulacje!
  3. Gratulacje!
  4. Emq

    [KOSZ] dghf

    *** Wiadomość została wygenerowana automatycznie *** Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Kosza [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!
  5. Powodzenia!
  6. Gratulacje!
  7. Gratulacje!
  8. Gratulacje!
  9. Gratulacje!
  10. Emq

    [KOSZ] radzesynu

    *** Wiadomość została wygenerowana automatycznie *** Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Kosza [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!
  11. Gratulację!
  12. Gratulację i powodzenia!
  13. Gratulację! Życzę powodzenia
  14. Emq

    [KOSZ] ban

    Napisz odpowiedni temat w jednym z poniżysz działów, aby zespół mógł udzielić Ci odpowiedniej pomocy: https://fragujemy.com/forum/181-strefa-kar/
  15. Gratuluję!
  16. Witamy teamie!
  17. *** Wiadomość została wygenerowana automatycznie *** Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Kosza [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!
  18. Gratulacje!
  19. Gratulacje!
  20. Hej @ [CS 1.6] Admin ZOMBIE MOD@ [CS 1.6] Admin BF2i @ [CS 1.6] Admin ONLY DD2 #01nie bójcie się wystawić teamu w konkursie, damy Wam szansę jak coś, chodzi tylko o dobrą zabawę :fg_face_gigachad:

    1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
    2. Yami1337

      Yami1337

      Pozwole sie wypowiedzieć za reszte chłopaków. Pare u Nas urlopów i kolejne sie szykują. U mnie roboty w firmie przybyło i czesto teraz pracuje na weekendy, więc też z czasem średniawka. Myślę że ja jak i reszta chłopaków preferowałaby zagrać jako drużyna co dałoby Nam dużo funu ze wspólnej gierki,niż doklejanie graczy z serwera by po prostu zmontować jakąś ekipe do turnieju :) Także niestety ,ale passujemy. Życze reszcie dużo zabawy i pocenia się :D

    3. Lantiez

      Lantiez

      No i my również gotowi do pojedynku :fg_pepe_wee:

    4. Sunwolf

      Sunwolf

      Chłop co nam wjechał na ambicje. 

      Mapa jest jedna a drużyny dwie, wygrana leży po naszej stronie! 

  21. Emq

    [KOSZ] Witam kupiłem Vipa

    Czy możesz uzupełnić odpowiednio wzór, żeby każdy wiedział o co chodzi i aby mogła zostać Ci udzielona pomoc?
  22. Wraz ze zmianą pokoleniową zmienił się wizerunek gier komputerowych. Dziś nie jest to już tylko zabawa dla nerdów czy wiecznych dzieci, ale zwykły sposób na spędzanie wolnego czasu lub nawet hobby. Nawet wśród polityków. Mentzen bogaty w V-dolce Co z tym wszystkim wspólnego ma Sławomir Mentzen? Niedawny kandydat na Prezydenta oraz szef partii Nowa Nadzieja kilka tygodni temu opublikował swoje oświadczenie majątkowe, do czego jest zobowiązany jako poseł na Sejm RP. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że 38-latek jest posiadaczem ponad 700 tysięcy złotych. A także majątku w euro, dolarach, funtach szterlingach czy też bitcoinach. Notabene, wartość kryptowalutowego portfela polityka to blisko 13 milionów złotych. Do tego dochodzą również papiery wartościowe czy różne nieruchomości. Generalnie można powiedzieć, że Mentzen jest majętnym człowiekiem. Ale to nie wszystko! W oświadczeniu, które opublikował jeden z liderów Konfederacji, znalazło się również miejsce dla interesującego wpisu. Wpisu, którego obecności raczej byśmy się nie spodziewali. Mianowie okazuje się, że polityk, na którego w pierwszej turze tegorocznych wyborów prezydenckich zagłosowało prawie 3 miliony Polaków, może się także pochwalić pokaźnym dorobkiem w Fortnicie. W oświadczeniu polityka znajdziemy bowiem 45 tysięcy V-dolców, czyli wewnętrznej waluty hitowego battle royale'a od Epic Games, za którą kupować można różne przedmioty czy też elementy kosmetyczne. Taka liczba to równowartość 1,6 tysiąca złotych, gołym okiem widać więc, że Mentzen na V-dolcach bynajmniej nie oszczędzał. Możemy zatem posiądzić członka Konfederacji o różne rzeczy, ale na pewno nie o to, że jest bambikiem. I to niezależnie od tego, czy kupował je dla siebie, czy też np. dla swoich dzieci. źródło
  23. Gratulację!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności