Ten użytkownik jest na urlopie. Czas odpowiedzi może być opóźniony. Urlop do: 05.07.2026
-
Postów
4 264 -
Wpisów na chatbox
3 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
nigdy -
Wygrane
24 -
Darowizny
900.00 PLN
Treść opublikowana przez Emq
-
Zaczęło się od zwycięstwa, ale teraz przyszła porażka. W swoim drugim meczu w ramach europejskiego Major Regional Qualifier Kacper "xKacpersky" Gabara i ENCE przegrali bowiem z reprezentantami HEROIC. Tym razem ENCE przegrywa Początkowe minuty pojedynku pomiędzy ENCE a HEROIC były wyrównane. Oba zespoły grały punkt za punkt i tak przez pierwszych sześć rund. I gdy wydawało się, że taki obraz może mieć cała pierwsza połowa, nastąpiło coś niespodziewanego. Nagle Heroiczni znaleźli skuteczny sposób na to, by na dłużej powstrzymać ofensywne zakusy xKacpersky'ego i jego kompanów. Od tego momentu ENCE nie zdobyło już ani jednego oczka i wszystkie one padły łupem HEROIC. W efekcie podopieczni Niclasa "enkaya J" Krumhorna, chociaż remisowali w pewnym momencie 3:3, to na przerwę schodzili ostatecznie z aż sześciopunktową stratą. Nie było więc rady, w połowie numer dwa trzeba było zakasać rękawy. I zaczęło się dobrze, bo od wygranej przez Ośmiornice pistoletówki. Minęła chwila, a różnica dzieląca oba zespoły zmalała już o 1/3, pojawiły się więc podstawy, by zakładać, że faktycznie może dojść do udanego comebacku. Problem w tym, że ENCE zaprezentowało nam dokładnie to samo, co w pierwszej części starcia. Czyli po dobrym początku przyszła nagła stagnacja, która skutecznie uniemożliwiła zawodnikom fińskiej organizacji walkę o zwycięstwo. Skończyło się więc bolesną porażką 6:13, która była w pełni zasłużona. Dość powiedzieć, że żaden z graczy Ośmiornic nie opuszczał serwera z dodatnim ratingiem. Ten w przypadku xKacpersky'ego wyniósł np. mało chlubne 0,75. Europejski turniej Major Regional Qualifier potrwa do 17 kwietnia. Ostatecznie po awans na BLAST.tv Austin Major 2025 sięgnie sześć najlepszych formacji. źródło
-
- 1
-
-
[CS2] Oficjalnie: m0NESY zawodnikiem Falcons!
Emq opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Jedna z najdłuższych telenowel transferowych na scenie Counter-Strike'a znalazła swój finał. Finał szczęśliwy dla fanów Teamu Falcons – oto bowiem nowym graczem saudyjskich Sokołów został Ilya "m0NESY" Osipov! m0NESY już w nowych barwach. O tym, że m0NESY nosi się z zamiarem odejścia, plotkowano już od dawna. Niemniej wczoraj tuż po finale PGL Bucharest 2025 dyrektor generalny G2 Esports, dotychczasowego pracodawcy Rosjanina, potwierdził, iż utalentowany snajper faktycznie odchodzi. Krótko po tym głos zabrał również sam 19-latek. – Przepraszam, ale to byłoby na tyle. Dziękuję wszystkim, którzy przez cały ten czas wspierali G2 i mnie. To rozdział mojego życia, który uczynił mnie silniejszym. To ludzie, którzy na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Ten zespół był moim domem, drugą rodziną. Dziękuję wam za wszystko. Tutaj historia się kończy. Ale bynajmniej nie historia, którą mam w sobie – napisał Osipov w ramach pożegnania. Wtedy tylko kwestią czasu wydawał się komunikat ze strony Falcons. I ten w końcu przyszedł, a my po raz pierwszy zobaczyliśmy Rosjanina w nowych barwach. W ekipie Sokołów ponownie będzie miał on okazję współpracować z Nikolą "NiKo" Kovačem, z którym wcześniej zaprzyjaźnił się jeszcze w czasach G2. Warunki finansowe samej transakcji nie są oczywiście znane. Niemniej już jakiś czas temu znany francuski dziennikarz, Guillaume "neL" Rathier, stwierdził, że według jego źródeł Falcons pobili rekord transferowy sceny Counter-Strike'a. I to wszystko w momencie, gdy Osipovowi zostało zaledwie osiem miesięcy do końca umowy z Samurajami! Tak czy inaczej, już za mniej niż tydzień m0NESY zaliczy oficjalny debiut w barwach nowej ekipy. A to wszystko podczas meczu z SAW w ramach Intel Extreme Masters Melbourne 2025. Skład Teamu Falcons prezentuje się następująco: źródło. I tak oto wszystko stało się faktem. Mimo wygranego finału przez Falcons, posyłają oni degster'a na ławkę i robią miejsce młodemu, utalentowanemu m0NESY'EGO. Jak oceniacie teraz ten skład? PSG wersja CS2?-
- 1
-
-
Wiele wskazuje, że PGL Bucharest 2025 był ostatnim turniejem Ilyi "m0NESY'EGO" Osipova w barwach G2 Esports. I było to pożegnanie nieudane, bo drużyna rosyjskiego snajpera nie miała szans w finałowym starciu przeciwko Teamowi Falcons. G2 ulega Falcons Chociaż Mirage'a, na którym zaczął się finał, wybrało G2, to Falcons prezentowali się tam lepiej. I to zdecydowanie lepiej! Gracze saudyjskiej organizacji od pierwszych minut kontrolowali przebieg wydarzeń na serwerze i w pewnym momencie prowadzili już nawet 7:0! Dopiero po czasie Janusz "Snax" Pogorzelski i partnerzy zdobyli się na zryw, dzięki któremu zmniejszyli stratę do czterech oczek. Po chwili wygrali oni nawet pistoletówkę, ale nic im to nie dało. Sokoły momentalnie wróciły na zwycięską ścieżkę i ostatecznie wygrały 13:5. Potem przyszła pora na Nuke'a, gdzie początkowo G2 wreszcie podjęło rzuconą rękawicę. Co prawda do Falcons punktowali nieco częściej, ale rezultat 7:5 po pierwszej połowie nie był jeszcze najgorszy. Kłopot w tym, że po przejściu do ataku podopieczni Wiktora "TaZa" Wojtasa całkowicie zniknęli z horyzontu. A Sokoły skrzętnie to wykorzystały, wygrywając tym razem 13:7. Ekipa ta potrzebowała więc już tylko jednej mapy, by zdobyć mistrzostwo. I miała ku temu aż trzy szanse. Ale wystarczyła szansa pierwsza, która pojawiła się na Anciencie. Tam powtórzył się scenariusz z poprzedniej potyczki, bo jeszcze przed zmianą stron Snax i spółka ze wszystkich sił starali się dotrzymywać oponentom kroku. Efektem raz jeszcze był rezultat 7:5, za którym nie poszły jednak dalsze działania. W drugiej połowie Sokoły postawiły tak upragnioną kropkę nad i, będąc tym razem górą w stosunku 13:8. Tym samym Falcons wygrali wielki finał PGL Bucharest 2025 3:0 i zgarnęły pierwszy w swojej historii tytuł na scenie tier 1! Co ciekawe, tytuł MVP całego turnieju zgarnął snajper saudyjskiej formacji, Abdulkhalik "degster" Gasanov. A to właśnie on już za moment ma opuścić skład, by zrobić miejsce dla m0NESY'EGO. Tego samego m0NESY'EGO, który zakończył rumuńskiego lana z ratingiem 1,27, co było najlepszym wynikiem na całej imprezie. Końcowa klasyfikacja PGL Bucharest 2025: Żródło
-
- 1
-
-
[CS2] CEO G2 oficjalnie potwierdza – m0NESY odchodzi!
Emq odpowiedział(a) na Emq temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Prawda, Polak wypadł ze składu na ławkę rezerwowych w Monte. Jakieś zainteresowanie ze strony G2 jest ponoć hadesem, ale tutaj rodzi się pytanie czy tylko nim czy to jest też dmuchanie balonika ze względu na występującego tam Snax'a czy Taz'a. -
[CS2] CEO G2 oficjalnie potwierdza – m0NESY odchodzi!
Emq opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
m0NESY kończy przygodę z G2 O tym, że m0NESY zamierza zakończyć przygodę z G2 Esports, mówi się już od wielu tygodni. Teraz jednak głos zabrał Alban "Stilgar" Dechelotte, CEO popularnych Samurajów. – Plotki są prawdziwe. Zdecydowaliśmy się zaakceptować ofertę za naszego młodego CS-owego GOAT-a. [...] Kontrakt Ilyi kończył się w grudniu tego roku i dzięki tej transakcji postanowiliśmy zmaksymalizować nasze szanse na przebudowę zespołu z myślą o przyszłości, zamiast mieć nadzieję na to, że w ostatniej chwili wydarzenia się odmienią – stwierdził Francuz. – Oczywiste było, że z uwagi na swoją sytuację nieco odłączył się od reszty zespołu i trudno było prowadzić rozmowy z potencjalnymi talentami bez jasności w kwestii jego przyszłości. Teraz decyzja została już podjęta, a my zamierzamy jak najlepiej wykorzystać ostatnie turnieje w tym sezonie i równolegle z ambicją pracować nad przygotowaniami do kolejnej kampanii – podsumował Stilgar w opublikowanym przez siebie wpisie. W samym komunikacie nie pada nazwa formacji, do której m0NESY miałby trafić. Nie jest jednak tajemnicą, że Rosjanin już dwa lata temu znalazł się na celowniku Teamu Falcons. Początkowe zakusy saudyjskich włodarzy nie były jednak udane. Przez to przez szeregi Sokołów przewinęli się kolejno Alvaro "SunPayus" Garcia, Oleksandr "s1mple" Kostyljev oraz Abdulkhalik "degster" Gasanov. I to następcą tego ostatniego miałby zostać Osipov. Znaczące, że wpis Dechelotte'a ukazał się krótko po tym, jak G2 przegrało z Falcons w wielkim finale PGL Bucharest. Mimo tej porażki Rosjanin zostawi po sobie kilka znaczących trofeów. Są to m.in. triumfy na imprezach z cyklu Intel Extreme Masters w Katowicach, Kolonii czy też Dallas. Do tego dochodzą też wygrane światowe finały BLAST Premier 2022 i wicemistrzostwo Esports World Cup 2024. Dodatkowo sam m0NESY zgarnął niedawno od serwisu HLTV tytuł drugiego najlepszego na świecie gracza w 2024 roku. źródło A wy co sądzicie o tym ruchu? -
Mógłbyś bardziej rozwinąć swoją wypowiedź i zawrzeć w niej o jaki serwer chodzi i o jaki bug dokładnie?
-
Gratulację!
-
Gratulację!
-
Gratulację
-
Gratulacje!
-
Reklama została zaakceptowana Wszystkie nasze wymagania zostały spełnione. - - - [!] Jeśli masz pytanie bądź wystąpił problem z reklamą, raportuj ten temat!
-
Reklama została zaakceptowana Wszystkie nasze wymagania zostały spełnione. - - - [!] Jeśli masz pytanie bądź wystąpił problem z reklamą, raportuj ten temat!
-
Gratulację!
-
Ogólnie rzecz biorąc każda propozycja ma w sobie coś w co byłbym zaangażowany bądź brał czynny udział. FragMaster - Bardzo fajny konkurs w którym sam brałem udział i który dla mnie był zwycięski. Niestety nie jest on dla wszystkich graczy ze względu na posiadane umiejętności. Roast Fragujemy - Konkurs dla każdego, moc wylania swoich największych żalów, osobiście sam bym wziął udział ze wcześniejszą przygotowaną mową. Fragowy Idol - ciekawa koncepcja, lecz obawiam się że liczba uczestników mogłaby trochę rozczarować ze względu na trud w odwadze przy tego typu konkursach. Starcie Fragujemy - Pamiętam że coś takiego miało być, lecz nie pojawiło się. O ile 1 vs 1 bądź nawet 2 vs 2 doszło by to skutku to 5 vs 5 mogłoby wyglądać ciężej. Lubię tego typu konkursy, lecz myślę że nagrody musiałby tutaj spełniać bardzo kluczową rolę. Podsumowując osobiście zrobiłbym dwa konkursy. Jeden taki w którym mogą się wykazać osoby, które posiadają skila, a w drugim każdy gracz/użytkownik naszego forum.
-
Gratuluję i życzę powodzenia
-
Gratulację!
-
No i fajnie, gratuluję!
-
Gratulację!
-
Gratulację!
-
Gratulację i powodzenia!
-
Gratulacje!
-
Gratki 😁
- 25 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Gratulacje!
- 24 odpowiedzi
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Witamy na pokładzie! Mam nadzieję, że współpraca będzie owocna i będę z niej płynęły korzyści w postaci jakiś rabatów na pizzę bądź makarony prosto z Włoch 😎
- 26 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
https://cssetti.pl/serwer/54.38.134.10:27015 3911
