Jump to content

divaD

[CS:GO] Admin ONLY MIRAGE #64
 • Content Count

  24
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Czas online

  5h 19m 31s

Community Reputation

16 Positive

About divaD

 • Rank
  Początkujący fragowicz
 • Birthday 12/08/1983
 • Entries from Chatbox 112

Profile information

 • Name
  Dawid
 • Sex
  mężczyzna
 • City
  Bydgoszcz

Information about Fragowicz

 • Nick
  divaD
 • Favorite server
  CS:GO - ONLY MIRAGE
 • I play on servers
  CS:GO - ONLY MIRAGE
  CS:GO - ONLY AWP
 • How did you find out about us?
  Z innych stron

Fragowicz Hardware

 • System
  Windows 10
 • Smartphone
  Samsung s6 edge

Recent Profile Visitors

164 profile views
 1. Witam. Mam nadzieję że dobry dział wybrałem jeżeli chodzi o w/w propozycje,pytanie. Chodzi mianowicie o serwer CS:GO Zombie ESCAPE. Uzasadnienie. Moje doświadczenie jeżeli chodzi o serwery ZE jest duże,na gametracker widzę,że jest tylko jeden serwer tego typu polski.Swego czasu jak bylem JA na innym forum postawiłem owy serwer, i do pewnego czasu cieszył się popularnością(aż odszedłem). Na dzień dzisiejszy gram na zagranicznych serwerach ze ponieważ polskim serwerom czegoś brakuje.Zaznaczam iż do tego serwera tr 32. Jest parę rzeczy, które musimy spełnić, ZE byłby serwerem gdzie będzie dużo osób z zagranicy,czyli dział dla nich po angielsku na forum,do tego odpowiednia konfiguracja serwera i odpowiedni dobór map. Ja ze swojej strony mogę się podają opieki nad serwerem i zagwarantuje grywalność. Jeżeli ktoś nie zna ZE oto filmik
 2. Gatunek: Horror Rok: 2013 Format: Lektor Produkcja: Hiszpania / Kanada Reżyseria: Andy Muschietti Opis filmu: Dwie siostry znikają w tajemniczych okolicznościach po tym, jak ich matka zostaje zamordowana. Upływa wiele lat, gdy zostają odnalezione i trafiają pod opiekę wujka Link do filmu: https://www.cda.pl/video/234595da Plakat filmu:
 3. Gatunek: Akcja / Sci-Fi Rok: 2019 Format: Lektor PL Produkcja: USA Reżyseria: Anthony Russo / Joe Russo Opis filmu: Brutalne wydarzenia z „Avengers: Wojna bez granic” pozostawiły wszechświat w ruinie. Avengers, z pomocą ocalałych sojuszników, zbierają się ponownie, aby spróbować cofnąć niszczycielskie działania Thanosa i przywrócić porządek we wszechświecie. Link do filmu: https://www.cda.pl/video/4464650df Plakat filmu:
 4. Witam, nie wiem czy już było,ale dobrze by było zmniejszyć czas afk do 30 s... i w pierwszej kolejności niech przenosi na spec ,później po 1 min wywala.
 5. Żartuję, będę z wami tak długo jak ze mną wytrzymacie 🐯
 6. Mordo, ale tygrys zbliża się do emerytury😂
 7. Dziękuję mordo😘😂
 8. AFK kicker jest z tego co widzę ale jest długi czas oczekiwania,można go zmniejszyć do 20-30 sekund ,niech przenosi na spekta EDIT.Przepraszam za post pod postem, nie miałem opcji edytuj.
 9. Jeżeli będzie problem to go odpowiednio mogę przerobić jeszcze pamiętam jak to się robiło😅
 10. Nick jakiego używasz: ♫₯₰๛ℓ♫ divaD Wiek: 37 Staż gry CS:GO: od początku, z różnymi przerwami,rodzina itp... Staż gry na serwerze: 4 dni ? Edit :pomyłka 3 dni Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję: TAK Podstawowa wiedza w zakresie funkcji admina: TAK (zaawansowana) Godziny w jakich grasz: Różnie,pracuje od rana do 14,ale mam też inne obowiązki.... Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem:chciałem być zwykłym graczem,ale irytują mnie osoby afk i dzieciaki które nie przeszły mutacji a gadają o dupie(przepraszam za słownictwo) Marynie. Są takie dzieciaki gdzie dadzą info i jest ok.... ale są gdzie głoś jest naprawdę irytujący a oni jeszcze wchodzą w rożne konwersacje lub wyzywają. Miałem Opiekuna na serwerze .... AWP ONLY top5 swego czasu , Opiekun Mirage-Cache only. Jedyny problem jaki był... to tak jak każdy admin i opiekun ma... Bany,odwołania i rozstrzygnięcia.... Ale to rola opiekuna.... Admin musi zadbać nad kulturą,której brakuje jak admina nie ma, i czystością gry, oraz zgłaszać błędy.... ok. Jak Opiekun lub ktoś będzie chciał bym powiedział na jakich serwisach(stronach byłem Opiekunem i junior adminem to proszę o PW) reklam nie będę robił. Mój SID: STEAM_1:0:67468498 Link do aktywności na serwerze: [www.gametracker.com]: https://www.gametracker.com/player/♫₯₰๛ℓ♫ divaD/193.33.176.21:27015/
 11. Witam, nie chce mi się przeglądać tematu (to nie jest nabijanie bezsensownie postów) pytanie,czemu tu nie ma AFK kicker... sztuczne zapełnianie serwera hm... nie.... ale nie zawsze jest admin który zgładzi. AFK KICKER Znacie go zapewne, ustawcie że nie ma wyrzucać a przenosić do poczekalni i jest z głowy.To denerwuje czasami. PS.Być może jest inna nowsza wersja AFK kicker... podałem sprawdzoną gdy ja byłem od spraw technicznych serwerów więc trochę czasu minęło jak widać 🤣🤣🤣🤣 Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy