Skocz do zawartości
  • Postów

    1 342
  • Wpisów na chatbox

    2
  • Dołączył

Ruku

[MC] Opiekun Serwera Minecraft
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    16
  • Darowizny

    30.00 PLN 

Treść opublikowana przez Ruku

  1. Temat powstał 21 marca, natomiast dzisiaj mija miesiąc od wiadomości @ Wachu . Temat ucichł a faktycznie tik tok to byłby dobry pomysł. Podobnie było z serwerem minecraft, była chęć do grania na nim, było sporo osób chętnych do pomocy, niestety zabrały się za to osoby które nie miały czasu by to prowadzić i serwer stoi pusty, a można było po prostu go oddać komuś kto miałby czas. Marnowanie jak dla mnie po prostu dobrych okazji do rozwinięcia projektu. Jak już się za coś brać to trzeba to kończyć czy starać się rozwinąć w pierwszych tygodniach, bo potem zapał znika. Wiadomo, brak czasu, chęci, różne sytuacje życiowe, wtedy jednak należy znaleźć osobę odpowiednią która by mogła poprowadzić dany projekt. Od tak, moje zdanie. Wiadomo, "ma ruszyć w maju" jednak nie lepiej byłoby go wystartować prędzej by zapału nie stracić i chęci? Im szybciej tym także więcej osób zobaczy filmy i się o tym dowie. Już były na tym projekcie rzeczy które się tak odkłada, jednego się nie kończy ( np minecraft) i potem leży puste bez sensu, przykład? Mirage 4 pusty już chyba od 1,5-2lat?
  2. Tam powinno być, że wszystko czego tylko dotkniesz to staje, to staje...:fg_pepe_plant:

  3. Nie wiem czy pamiętacie aleee... Jest pewien filmik z udziałem @ Kociaczek którego wyświetlenia już w setkach tysięcy się liczy, więc ja bym ją zatrudnił do pracy.
  4. Szybko Wam to upadło, a tak się zarzekałeś, że nigdy tam nie pójdziesz XD, Szczecinek aka "Zuzu" też niezły agenciak, chociaż lepszy ten 12 latek eziczek który mógł u was robić co chciał bo mieliście zerowy poziom.

     

    Cheeers

     

    1. heroine

      heroine

      Darkness. #DOG 

  5. No to co... Jeszcze raz szczere gratulacje Zasłużyłeś ciastek <3
  6. Gratuluję ciasteczek, schrupie Cię!

    supreme-oreos.jpg

  7. Dzień dobry.

    Chciałbym zakupić 10 pączków z klejącym i delikatnym lukrem nadziewane marmoladą lub nawet lepiej - brązową czekoladą. 

    Jaka by była ich cena?

    Pozdrawiam

    1. luter

      luter

      Jest aktualnie promocja, za 6 pączków zapłacisz jedynie 21,37 zł 

    2. Ruku

      Ruku

      No to wezmę ten pakiet 12 + zdjęcie. @ Riciooo zapłać Panu proszę bo ja nie przy kasie.

    3. Mafios

      Mafios

      Witam.

      Jestem zainteresowany ofertą lukierek++ oferta nadal aktualna?

  8. Ale choineczka, ale bombki :fg_pepe_heart:

    1. olusia

      olusia

      Byłeś moją inspiracją :fg_pepe_pat:

  9. Witajcie Fragowicze! Na naszym Fragowym serwerze discord macie kolejny konkurs! Do wygrania są zestawy naklejek do CS:GO o różnej wartości! Co należy zrobić by wygrać? To proste! Wystarczy zareagować odpowiednią emotikonką na kanale konkursowym, to już gwarantuje Tobie udział w konkursie! Konkurs trwa równo tydzień i zakończy się w następną środę. Link do discord'a - discord.gg/2kUcB8z Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia! FG TEAM
  10. Co tam Mleczna Eseja? :fg_pepe_cunning:

    1. Riciooo

      Riciooo

      W porządeczku. Chcesz mleczka z hydrantu?

    2. Ruku

      Ruku

      Z tego sflaczałego węża to i nawet mysz się nie napiję XD

    3. Riciooo

      Riciooo

      Żebyś się nie zdziwił ;*

  11. Nooooo i to ja rozumiem Pora odbudować dawną chwałę i czasy świetności aren!
  12. Powróciły święta i napiszę dokładnie to co rok temu...

    Brakuje znowu karpia w wannie :fg_pepe_great:

  13. Pora naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

     

    1. oreo.

      oreo.

      Spóźniłeś się o miesiąc:fg_face_kek:

    2. Ruku

      Ruku

      @ crunchy oreo  a no tak, teraz pora na

       

       

      lub 

       

       

    3. oreo.

      oreo.

      @ Ruku  no i ideolo. 
       

      ps: Czy na święta zawitam prezent pod choinką w dziale podania powrotne? ;*

  14. Ruku

    [KOSZ] esej

    Najlepszego
  15. Guten morgen, naja, 5 kilo kartoffeln und 2 liter benzin

  16.  

    1. luter

      luter

      coś wspaniałego ogółem, miut dla uszu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności