Skocz do zawartości
  • Postów

    270
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Jasiunek!

Emerytowany Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    1
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Jasiunek!

  1. Za co zostałem zbanowany: Nie wiem.. Dlaczego chciałbym zostać od banowany: Żeby pisać ? Proszę o podanie powodu mojego zbanowania...-.-
  2. Zanim napiszesz propozycje sprawdź czy nie była ona napisana przez innego użytkownika. W tym wypadku była...
  3. I have the munchies like crazy, dude. I've been drinking mustard, orange juice, and honey mixed! hahaha <3

  4. Ace w 1 rundzie? Czemu nie :D
  5. done
  6. Jasiunek!

    [KOSZ] Siemaneczko :)

    Witam.
  7. Spokey, GG a DD2 jest różnica :) Na GG to same hs by wchodziły jak bym grał. :D
  8. Drugi filmik :) Jak ?
  9. +
  10. Jasiunek!

    ask.fm - wbijać.

    Gimby lajkują ! żałosne...
  11. HOT19 <3 No to dla każdego małpeczka :D

  12. Sprawdza spójność plików i zrób aktualizacje, ewentualnie reinstal steam lub format :)
  13. Jasiunek!

    Jasiunek?! XD

    Kto tu jest żałosny ten jest...
  14. Jasiunek!

    Jasiunek?! XD

    Jak wam sie podoba ? NUDY -.-
  15. Jasiunek!

    Pytanie?

    To jest propozycja, pytanie czy przedstawienie się ? -.- :D
  16. JEzt
  17. Vixa vixa jest +
  18. Łapka + _____________ Tak samo jak enQ :>
  19. Jasiunek!

    Problem steam ponownie

    Boże chłopaku masz problem... reinstal całego steam Ci pomoże ! :*
  20. Jasiunek!

    Problem steam ponownie

    Ja też nie rozumiem, ale pomoge. Wejdz sb w google i poszukaj "problem cs po aktualizacji" bedzie link do pobrania z wszystkimi folderami cs'a
  21. Wie ktoś może jak nagrać gre na płytke (pc) plik.iso Chce żeby była sama instalka bez demona itd

    1. Pokaż poprzednie komentarze  5 więcej
    2. Jasiunek!

      Jasiunek!

      kayB mistrzu mój :* Dzieki <3

    3. KayaB

      KayaB

      Heh nie ma problemu :)

    4. Code Error

      Code Error

      możesz też zwyczajnie w jakimkolwiek programie do nagrywania płyt wybrać opcję burn disc image /nagraj obraz płyty/ i nagra Ci się jako normalna instalka.

  22. Jasiunek!

    Serwer CS:GO

    Jestem chętny ! :)
  23. Witam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności