Cześć kochani, jestem tu nowa i spędze trochę na forum wolnego czasu. Mam nadzieję (będziecie musieli xD) mnie strawić :P Mam na imię Joanna (wolę Asia), chodzę do drugiej klasy liceum i ciągle szukam przygód :D Kocham fotografować m.in. siebie ale i innnych :-P Podrzucę może odrazu wam fanpage i blogspota xD i czekam na waszego lajka :D https://www.facebook.com/pysiiaa http://pysiiaa.blogspot.com/2013/05/rowerki.html?spref=fb
Do zobaczenia na którym z serwerów :*