Skocz do zawartości
  • Postów

    44
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

_LAtUs_

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez _LAtUs_

  1. Czyść nesty, będzie jeszcze kiedyś wgl frag na mta? bo aktualny nudy a dużo osób by z chęcią wróciło jakby wrócił stary frag z kiedyś ;/

    1. GET

      GET

      Nie chcę niczego obiecywać, najwcześniej damy znać na początku lutego.

    2. _LAtUs_

      _LAtUs_

      A nie można po prostu odpalić starego fraga takiego jak był kiedyś? Bo brakuje tych starych czasów fraga, a już kilka lat jest robiony i ludzie nie mają gdzie grać, a z miłą chęcią dużo osób czeka na fraga tylko no nic nie wiadomo.

  2. Rekrutacja zamknięta. + proszę u usunięcie tematu.
  3. Link do usługi: Opis problemu:Witam.Chciałem się zalogować na stare konto _LAtEk_ lecz nie mogę się zalogować bo muszę na tamtym bo konto jest do serialu przypisane jak by się dało zmienić serial i ustawić new do tamtego konta to był był zadowolony bo bym się mógł zalogować na stare konto. Uwagi: Serial do przypisania do starego konta : 9390BFBA36CE877DC4B788AB1A4827F4 + Dodam że to na tym kompie nie mogę się zalogować a tamten mi się zepsuł
  4. NICK W GRZE:_LAtUs_<3o.0 WIEK:16 UMIEJĘTNOŚĆ KIEROWANIA (OD 0 DO 10) 9 UMIEJĘTNOŚĆ LATANIA:9 UMIEJĘTNOŚĆ STRZELANIA:7 COŚ O SOBIE:Nazywam się Adrian pochodzę z małopolski interesuje się motoryzacją oraz mechaniką lubię dobrze zjeść. DLACZEGO AKURAT WYBRAŁEŚ/AŚ NAS?: Szukam, teamu z kim będę mógł pograć. TWOJE POPRZEDNIE GRUPY:Ave$ , dC , QB , RcV , WML , DT itp.
  5. To ty kupujesz baze dla RcV czy dla ForTheWin? + popraw podanie zakupu bo masz tak/nie to lepiej to zobacz taka uwaga.
  6. Nick na TS3 : ~~DeadPool~~ Wiek : 16 + Godziny funkcjonowania na serwerze TS3: : od 14 do 19 Argumenty przemawiające za tym, dlaczego chciałbyś posiadać tę funkcję: Dlatego, że dużo spędzam na komputerze oraz na ts3 lubię pomagać graczom na ts3 itp. Pozostałe informacje / uwagi do podania:Nie , raz mogę być zdenerwowany ale to rzadko wiem że ostatnio jak pisałem z nesty to trochę nie byłem miły dla niego ale przepraszam cię serdecznie kochany nesty ❤️
  7. Fanta, cz piszesz z multi konta ?
  8. Grupy nie polecam.Dlaczego ? dlatego że lecą na magi uzbierasz im 20 magów, po czym cię wywalają.
  9. Co z podaniem na stalego bywalca?
  10. dzikiulaniec - zostaniesz przyjęty na okres próbny - Ts podany na priv!.
  11. Bukaj2704 - Zostajesz przyjęty na okres próbny.Ts3 zostanie podany na priv.
  12. Imię:Adrian Aktualny wiek:16 Krótkie przedstawienie się:Hej, Jestem Adrian pochodzę z MałoPolska jestem aktywnym fizycznie mieszkam w Krakowie posiadam lat 16 moją pasją jest motoryzacja oraz naprawianie aut czy też motorów dużo poświęcam też czasu na kolegów oraz dziewczynę czy też dużo pograć na komputerze na komputerze spędzam od 5 godz do 12 godz bo jak nie ma co robić to można pograć potrafię pracować w grupie lubię się z kimś dla beki wyzywać ale nie robię tego żeby kogoś urazić i żeby stracił do mnie zaufanie. Od kiedy u nas grasz i z jakiego serwera pochodzisz:Ja zacząłem grać od grudnia, z teamem Ave$ na betach na nowej edycji fraga i do tej pory gram na serwerze fragujemy DayZ.Pochodzę z wielu serwerów DayZ bo na dużo serwerach grałem. Za co najbardziej cenisz naszą sieć serwerów:Za to że administracja jest bardzo miła i szybko pomocna. Dodatkowe informacje: [ JEŚLI NIE UWZGLĘDNIŁEŚ CZEGOŚ W PODANIU, MOŻESZ TO TU WPISAĆ ]
  13. DayZTeam Co oferujemy w naszych spragnionych progach ?.... 1.Doświadczone osoby na modzie DayZ. 2.Skina grupowego zamówionego na dwa miesiące. 3.Małą bazę (Będziemy za nie długi czas powiększać bazę ) 4.Posiadamy własnego team speak 3. 5.Obecność na resetach pojazdów/Plane Crash 6.Miłą atmosferę w teamie. Czego wymagamy w naszych teamie ? .... 1.Znajomość moda DayZ. 2.Znajomość mapy. 3.Wiek +14 4.Posiadanie mózgu. 5.Posiadanie sprawnego mikrofonu oraz ts3. 6.Dokładanie co jakiś czas do składek. 7.Nie darcie ryja na ts3. 8.Zachowanie kultury na komunikatorze ts3. 9.Aktywności. Wzór rekrutacyjny : 1.Wiek ? : 2.Aktualnie staty , /heady/kille/deady/ : 3.Znajomość mapy 0-10 : 4.Co to jest ModDayZ ? : 5.Kierowca czy strzelec : 6.Umiejętność prowadzenia pojazdów lądowych 0-10 : (będzie sprawdzane!) 7.Umiejętność strzelania 0-10 : (będzie sprawdzane!) 8.Umiejętność prowadzenia pojazdów powietrznych 0-10 : (będzie sprawdzane!) 9.Nick obecny na serwerze ? : 10.Byłeś w jakiś grupach i dlaczego odszedłeś ? : 11.Ilość godzin przegranych na serwerze i od kiedy grasz ? : 12.Ile możesz poświęcić czasu na pogranie z teamem ? : 13.Posiadasz sprawny mikrofon oraz ts3 ? : Skład drużyny DayZTeam Leader : ~~~DeaDPool~~ vleader - -Brak Członek -Bukaj -Dziki Rekrutuci -Brak
  14. Halo co jest zapłaciłem nestemu dałem kod co jest z skinem zero info....
  15. Kod psc został wysłany na priv na forum.
  16. Imię:Adrian Aktualny wiek:16 Krótkie przedstawienie się:Cześć , Nazywam się Adrian pochodzę z małego miasteczka a dokładnie mieszkam w MałoPolsce jestem aktywnym oraz ogarniętym i potrafię się zachować jestem kulturalny oraz pomocny czasem lubię pograć z kolegami w piłkę nożna + spotykać się z dziewczyną na komputer poświęcam zaledwie 7/8 godz. Od kiedy u nas grasz i z jakiego serwera pochodzisz:Zacząłem od 2017 roku / Grudzień Za co najbardziej cenisz naszą sieć serwerów:Administracja jest bardzo pomocna szybko potrafi rozwiązać problem jaki gracze mają problem z jakimś problemem i za to bardzo lubię administracje forum. I serwera. Dodatkowe informacje: [ JEŚLI NIE UWZGLĘDNIŁEŚ CZEGOŚ W PODANIU, MOŻESZ TO TU WPISAĆ ]
  17. XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD jeszcze raz XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  18. Co z tym skinem miał być już gotowy w nocy a nie ma go wgl
  19. A nesty wiadomo kiedy skin zostanie zmieniony ?
  20. 1. Nick na serwerze:_LAtEk_-)* 2. Wiek:16 3. Stosunek zabójstw do śmierci (np. 120/32):143/227 ale liczba z killami idzie w górę 4. Jak długo grasz na serwerze?:Od Betach zacząłem 5. Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na grę?:8/9 godz 6. W jakich grupach byłeś przed napisaniem podania?:Ave , qb , qq , .Fch , dC 7. Coś o sobie (minimum 3 zdania):Cześć , Nazywam się Adrian pochodzę z Małopolski czyli mieszkam w Krakowie interesuję się piłką nożna oraz siatkówką posiadam swój własny motor itp na codzień chodzę do szkoły w Krakowie jestem miłym i uprzejmym człowiekiem oraz miłym i kulturalnym nie drę się itp. 8. Czy jakby zaistniałaby sytuacja, gdzie będzie trzeba zapłacić składkę można na ciebie liczyć?:Pewka 9. Twoje umiejętności: - Umiejętność Kierowania pojazdu lądowego?: (1-10)9 - Umiejętność Strzelania?: (1-10)8 - Umiejętność pilotażu?: (1-10)9 10. Kierowca czy Strzelec?:Raz kierowca raz strzelec 11. Czy posiadasz ts3 oraz sprawny mikrofon?:Się wie posiadam.
  21. _LAtUs_

    [KOSZ] dell

    dell
  22. xDDDDDD to ma być wątek rekrutacyjny ?
  23. Nier.
  24. 1. Nick:FluOAk1 2. Login:FluOAk1 3. Imie:Adrian 4. Wiek: 16 5. Mutacja (Tak/Nie): Średnio Ale głos mam git 6. Znajomość mapy (0/10): 8 7. Umiejętność Strzelania (0/10): 7 8. Umiejętność Prowadzenia (0/10): 9 9. Umiejętność Pilotażu (0/10): 8 10. Strzelec, Kierowca czy Pilot:strzelec ale bardziej wole kierować 11. K/D ratio: na poprzedniej edycji było: Nie grałem na poprzedniej edycji. zacząłem od betach. 12. Godziny Przegrane na serwerze:będzie może z 50 godz lub 45 13. Discord oraz sprawny mikrofon: Posiadam 14. Do jakich grup należałeś (Dlaczego odeszłeś/zostałeś wyrzucony): Ave (zostałem wyrzucony albo odszedłem nie pamiętam ) , qB (Odszedłem bo nie da się z nimi grać ) itp. 15. Czy będziesz w stanie płacić regularne składki? (Tak/Nie): Raczej tak zależy od miesiąca 16. Zapoznałeś się z powyższymi warunkami oraz z całą REKRUTACJĄ (Tak/Nie):Tak
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności