Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'dt-dayzteam' .
-
DayZTeam Co oferujemy w naszych spragnionych progach ?.... 1.Doświadczone osoby na modzie DayZ. 2.Skina grupowego zamówionego na dwa miesiące. 3.Małą bazę (Będziemy za nie długi czas powiększać bazę ) 4.Posiadamy własnego team speak 3. 5.Obecność na resetach pojazdów/Plane Crash 6.Miłą atmosferę w teamie. Czego wymagamy w naszych teamie ? .... 1.Znajomość moda DayZ. 2.Znajomość mapy. 3.Wiek +14 4.Posiadanie mózgu. 5.Posiadanie sprawnego mikrofonu oraz ts3. 6.Dokładanie co jakiś czas do składek. 7.Nie darcie ryja na ts3. 8.Zachowanie kultury na komunikatorze ts3. 9.Aktywności. Wzór rekrutacyjny : 1.Wiek ? : 2.Aktualnie staty , /heady/kille/deady/ : 3.Znajomość mapy 0-10 : 4.Co to jest ModDayZ ? : 5.Kierowca czy strzelec : 6.Umiejętność prowadzenia pojazdów lądowych 0-10 : (będzie sprawdzane!) 7.Umiejętność strzelania 0-10 : (będzie sprawdzane!) 8.Umiejętność prowadzenia pojazdów powietrznych 0-10 : (będzie sprawdzane!) 9.Nick obecny na serwerze ? : 10.Byłeś w jakiś grupach i dlaczego odszedłeś ? : 11.Ilość godzin przegranych na serwerze i od kiedy grasz ? : 12.Ile możesz poświęcić czasu na pogranie z teamem ? : 13.Posiadasz sprawny mikrofon oraz ts3 ? : Skład drużyny DayZTeam Leader : ~~~DeaDPool~~ vleader - -Brak Członek -Bukaj -Dziki Rekrutuci -Brak
-
śmiech na sali normalnie najlepszy team na dayz serio no scam. Słowami wstępu... Witaj, chciałbym poinformować że została reaktywowana grupa o nazwie DT - DayZTeam, team istniał 2 lata temu grały w tym teamie zawansowane i też dobre osoby nikogo nie było w grupie kto grał słabo, dlatego chciałbym zrobić reaktywację bo sam grałem w tym teamie jeżeli poszukujesz dobrego i spokojnego teamu to zapraszamy do nas jeśli jesteś w połowię dobry to też zapraszam.
