-
Postów
1 284 -
Wpisów na chatbox
12 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
13 -
Darowizny
750.00 PLN
Treść opublikowana przez Bodzio
-
+
-
[KOSZ] [CS:GO] Głosuj na nasz serwer MIRAGE #03
Bodzio odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
+ -
+
-
+
-
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ZOMBIE INFECTION
Bodzio odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
+ -
+
-
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ZOMBIE INFECTION
Bodzio odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
+ -
+
-
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ZOMBIE INFECTION
Bodzio odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
+ -
+
-
Witam Nie mogę wejść na niektóre serwery. Taki błąd mi wyskakuje: [RC] Bad DemoPlayer.dll Z góry dziękuje ??
-
Nick podczas gry: wpisz tu swój nick na serwerze Nick admina: wpisz tu nick admina banującego Powód bana: wpisz tu powód otrzymanego bana Data zdarzenia: wpisz tu przybliżoną datę oraz orientacyjną godzinę zdarzenia Opis zdarzenia: opisz nam krótko i zwięźle sytuację przed otrzymaniem bana
-
Wszystko już jest dobrze Masz u mnie piwo Dzięki
- 4 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- problem
- głośnikami
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Siema. Mam w laptopie wejście na słuchawki ale jak podłącze słuchawki to widzę w ustawieniach że jest podłączony mikrofon. Jak wchodzę na TS3 to wszystko słyszę na głośnikach od laptopa a gadam przez mikrofon w słuchawkach. Chce zrobić tak żeby to było wejście na słuchawki a nie na mikrofon bo mikrofon mam wbudowany w laptopie. Z góry dziękuje
- 4 odpowiedzi
-
- problem
- głośnikami
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
-
Demko ? screen'y? Wróżką to ja nie jestem. Pisać każdy umie ale dowodów to już żadnych.
-
W tym temacie chodzi mi o to czy wam się podoba przedział czasowy map czy może chcecie coś zmienić albo chcecie usunąć ten przedział. Czekam na wasze wypowiedzi. Dla tych co nie wiedzą o co chodzi z tym przedziałem czasowym map. Chodzi o to że w danych godzinach czyli od 14-21 są duże mapy a w godzinach 21-14 są małe mapy. Pozdrawiam.
-
No i zajebiście ps// chodzi o zmiany jakie zrobił Nesty
