Skocz do zawartości
  • Postów

    1 284
  • Wpisów na chatbox

    12
  • Dołączył

Bodzio

Sponsor
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    13
  • Darowizny

    750.00 PLN 

Treść opublikowana przez Bodzio

  1. +
  2. +
  3. +
  4. +
  5. +
  6. +
  7. +
  8. +
  9. +
  10. +
  11. +
  12. Witam Nie mogę wejść na niektóre serwery. Taki błąd mi wyskakuje: [RC] Bad DemoPlayer.dll Z góry dziękuje ??
  13. Bodzio

    [KOSZ] Ban za laga

    Nick podczas gry: wpisz tu swój nick na serwerze Nick admina: wpisz tu nick admina banującego Powód bana: wpisz tu powód otrzymanego bana Data zdarzenia: wpisz tu przybliżoną datę oraz orientacyjną godzinę zdarzenia Opis zdarzenia: opisz nam krótko i zwięźle sytuację przed otrzymaniem bana
  14. Wszystko już jest dobrze Masz u mnie piwo Dzięki
  15. Siema. Mam w laptopie wejście na słuchawki ale jak podłącze słuchawki to widzę w ustawieniach że jest podłączony mikrofon. Jak wchodzę na TS3 to wszystko słyszę na głośnikach od laptopa a gadam przez mikrofon w słuchawkach. Chce zrobić tak żeby to było wejście na słuchawki a nie na mikrofon bo mikrofon mam wbudowany w laptopie. Z góry dziękuje
  16. Bodzio

    [KOSZ] Windows 7 problem

    Siema. Mam problem z TS3, wyskakuje mi taki błąd: Pomoże ktoś? Z góry dziękuje :)
  17. Demko ? screen'y? Wróżką to ja nie jestem. Pisać każdy umie ale dowodów to już żadnych.
  18. W tym temacie chodzi mi o to czy wam się podoba przedział czasowy map czy może chcecie coś zmienić albo chcecie usunąć ten przedział. Czekam na wasze wypowiedzi. Dla tych co nie wiedzą o co chodzi z tym przedziałem czasowym map. Chodzi o to że w danych godzinach czyli od 14-21 są duże mapy a w godzinach 21-14 są małe mapy. Pozdrawiam.
  19. No i zajebiście ps// chodzi o zmiany jakie zrobił Nesty
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności