Skocz do zawartości
  • Postów

    1 284
  • Wpisów na chatbox

    12
  • Dołączył

Bodzio

Sponsor
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    13
  • Darowizny

    750.00 PLN 

Treść opublikowana przez Bodzio

  1. +
  2. +
  3. +
  4. +
  5. +
  6. +
  7. +
  8. +
  9. +
  10. +
  11. +
  12. +
  13. +
  14. @ kulson dziękuję pomogło ❤️ Lepiej się gra niż wcześniej ☺️
  15. Witam. Od jakiegoś czasu mam tak że ścinają mi się serwery, muszę wyjść z serwera poczekać parę sekund bo i wtedy mogę wejść. Dzieje to się na każdym serwerze. I ścina mi grę zazwyczaj po 1 rundzie. Wcześniej miałem ten problem ale to działo się raz że mam laga wyszedłem wszedłem i było wszystko później okej. Czy może najprostszy sposób na odinstalowanie i zainstalowanie cs jeszcze raz. Na razie się chciałem zapytać.
  16. +
  17. +
  18. +
  19. +
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności