-
• Imię:Sebastian • Wiek:18 • Nick na serwerze:Huudzik • Staż na serwerze:1/2 lata • Staż DayZ:4lata • Czy posiadasz TeamSpeak3?:tak • Czy posiadasz sprawny mikrofon?:tak • Jak dobrze strzelasz? (0-10):8 • Jak dobrze prowadzisz pojazdy lądowe? (0-10):8 • Jak dobrze prowadzisz pojazdy powietrzne? (0-10):2 • Jak często grasz na serwerze?:Jak mi czas pozowli czesto tez gram w inne gry wiec jakos trzeba podzielic
-
@DanekS ja tylko tak zrobilem kto 1 ten lepszy
-
>Nick na serwerze:Huudzik >Imię:Seba >Wiek:17 >Jak często grasz na serwerze:jak mi czas pozwoli czesto >Staż gry w MTA:Dayz:3/4 >Staż gry na Fragujemy:2 >W jakich grupach byłeś przed napisaniem do nas:d5x mib >Dlaczego postanowiłeś napisać do nas podanie:skoro dajecie otwarta rekrutacje to potrzebujecie kogos z doswiadczeniem na pewno a ja posiadma spore Twoje umiejętności: >Jeździsz [1-10]:8 >Latasz [1-10]:3 >Znasz mapę [1-10]:7 >Strzelasz [1-10]:8 >Czy jesteś w stanie płacić składki:tak >Opowiedz coś o sobie [min 3 zdania]:Interesuje sie sportem glownie pilka nozna gram w klubie sportowym mam poczucie humoru i dystans do siebie
-
Nick:Huudzik Wiek:17 Staż na DayZ:2 lata KDratio z poprzedniej edycji:1.15 pod koniec W jakich grupach byłeś (Dlaczego odszedłeś/zostałeś wyrzucony):d5x nie gralem na beta testach malo online u nich Dlaczego my?:Ponieważ jesli robicie rekrutacje to znaczy ze potrzebujecie wlasnie osob do grupy
-
[KOSZ] Rekrutacja do "aT1 - AlwaysTopOne"
Huudzik odpowiedział(a) na GET-BogiemNarządNałogiem<3 temat w Kosz
♦ Wiek : 17 ♦ Nick : Huudzik ♦ Imię : Seba ♦ Znajomość Mapy (1/10) : 6/7 ♦ Umiejętność Latania (1/10) : 3 ♦ Umiejętność Prowadzenia auta (1/10) : 8 ♦ Umiejętności strzeleckie (1/10) : 8 ♦ Coś o sobie (Max 2-3 zdania) :Lubie grac w pilke nozna interesuje sie sportem ogolnie mam poczucie humoru i dystans do siebie ♦ Twoja ostatnia grupa? :d5x ♦ Dlaczego akurat ty? (Przekonaj nas do siebie (nie więcej niż 10 zdań) : Ponieważ jestem doswiadczonym graczem dayz gram 1/2 lata cos kolo tego na serwerze gram od roku z przerwami nie spinam sie nie raguje jak umre gram dalej jak dedne zbieram itemki i probuje zdobyc swoje albo ide lootowac ♦ Czy można na Ciebie liczyć jeśli chodzi o składki? :Tak ale okolo 27 stycznia jak bd mial na koncie doladowane- 22 odpowiedzi
-
- alwaystopone
- mta
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
1. Nick na serwerze:Huudzik 2. Wiek:17 3. KdR:0.0 dopiero zaczynam na nowej 4. Jak długo grasz na serwerze?:8msc 5. Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na grę?:4h 6. W jakich grupach byłeś przed napisaniem podania?:WR DS 7 Coś o sobie (minimum 3 zdania):Mam na imie Sebastian interesuje sie pilka i koszem nie spinam sie o byle co 8. Czy jakby zaistniałaby sytuacja, gdzie będzie trzeba zapłacić składkę można na ciebie liczyć?:Tak i zalezy to tez od moich finansow 9. Twoje umiejętności: - Umiejętność Kierowania pojazdu lądowego?: (1-10):8 - Umiejętność Strzelania?: (1-10):7 - Umiejętność pilotażu?: (1-10):1 nie latam nie lubie i nie umiem 10. Kierowca czy Strzelec?:obojetne
-
Nick:Huudzik Login:Huudzik Imię:Sebastian Wiek:17 TS3 oraz sprawny mikrofon:Tak KD Ratio (z poprzedniej edycji):0.30 bez grupy jakos mi nie idzie z grupa wbija po 1.0/1.30 i wiecej niekiedy jak mi idzie ale mam tak po 100fragow i 70 dedow Jak często grasz na serwerze:Jak mam czas Od kiedy grasz na serwerze:od 8 miesiecy Od kiedy grasz w MTA na modzie DayZ:2lata Pilot 1/10:slaby 1 nie latam nie jara mnie to i nie lubie Strzelec 1/10:7 Kierowca 1/10:8/9
-
[Oddzielony] ıllıllı dC^ | Death Crew - Rekrutacja OTWARTA! ıllıllı
Huudzik opublikował(a) temat w Oddzielone posty
juz nieaktualnie -
1. Imie: Sebastian 2. Wiek: 17 3. Nick: Huudzik 4. Login: Huudzik 5. Znajomość mapy (0/10): 6/7 6. Umiejętność Pilotowania (0/10): 1 nie latam nie lubie nie umiem 7. Umiejętność Strzelania (0/10): 7 8. Umiejętność Prowadzenia (0/10):8 9. Kierowca czy Strzelec: Strzelec 10. K/D ratio (Aktualne / Z poprzedniej edycji): 0.0/1.10/20 tak sie utrzymywalo jak bylem w jakiejs ekipie 11. Godziny Przegrane na serwerze (Aktualne / Z poprzedniej edycji): z 50 bylo jak nie wiecej aktualnie zaczynam 12. Do jakich grup należałeś ( dlaczego odeszłeś / zostałeś wyrzucony ) tudzież do jakich grup składałeś podania na poprzedniej edycji: BB WS dlaczego juz tam nie jestem mialem przerwe od dayz i szukam czegos nowego 13. Teamspeak3 oraz sprawny mikrofon:Tak
- 110 odpowiedzi
-
- dedsec
- rekrutacja
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[KOSZ] Rekrutacja do "aT1 - AlwaysTopOne"
Huudzik odpowiedział(a) na GET-BogiemNarządNałogiem<3 temat w Kosz
@Bicekk* tak- 22 odpowiedzi
-
- alwaystopone
- mta
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[KOSZ] Rekrutacja do "aT1 - AlwaysTopOne"
Huudzik odpowiedział(a) na GET-BogiemNarządNałogiem<3 temat w Kosz
♦ Wiek : 17 ♦ Nick : Huudzik ♦ Login : Huudzik ♦ Imię : Sebastian ♦ Znajomość Mapy (1/10) : 6 ♦ Umiejętność Latania (1/10) : nie latam nie lubie i nie umiem 1 :\ ♦ Umiejętność Prowadzenia auta (1/10) : 8 ♦ Umiejętności strzeleckie (1/10) : mocna 7 ♦ Coś o sobie (Max 2-3 zdania) :Jestem osoba spokojna nie denerwujaca sie lubie grac w pilke nozna a takze koszykowke ♦ Twoja ostatnia grupa? :WR ♦ Dlaczego akurat ty? (Przekonaj nas do siebie (nie więcej niż 10 zdań) : Potrafie strzelac kierowac niestety nie umiem latac jestem spokojny mam poczucie humoru moge sie wyzywac 4fun ale sa granice ♦ Czy można na Ciebie liczyć jeśli chodzi o składki? (Aktualnie brak jakichkolwiek składek) :Tak- 22 odpowiedzi
-
- alwaystopone
- mta
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
1. Imię:Seba 2. Nick na serwerze: Huudzik 3. Wiek:17 4. KD Ratio: 0.08 xd dlaczego tak? wypady na plane i train w innej grupie i troche umierania ogolnie mialem formata mialem kd 1+ 5. Jak długo grasz na serwerze? (godziny):3h aktualnie przed formatem mialem 16 6. W jakich grupach grałeś przed złożeniem podania?:MIB HYDRA 7. Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na grę?:ile bede mial wolnego czasu srednio 3/4h 8. Posiadasz TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon?: Ta 9. Czy jeżeli zaistniałaby sytuacja, w której trzeba złożyć składkę na grupę, można na Ciebie liczyć?:Ta 10. Kierowca czy strzelec: to i to 11. Umiejętność strzelania: (1-10):8 12. Umiejętność prowadzenia pojazdu: (1-10):8 13. Umiejętność pilotażu: (1-10):1
-
Nick:Huudzik Wiek:17 Ile czasu spędziłeś na serwerze?:aktualnie tam mam 6h ale spedzilem ponad 60 tylko przerwe mialem 3 miechy i mi zniklo nwm dlaczego Jak często grasz na serwerze?:codziennie Kd:0.22 moge zrobic nowe zeby miec 1.0 kd takie male dlaczego? zabijaja mnie czesto gdy nie mam broni i tak solo trudniej wbic kd niz w grupie wiec 1 dzien w grupie i bede mial ponad 1kd Ile czasu grasz w MTA:DayZ?:3lata Znajomość mapy? [1-10]:8 W jakiej grupie byłeś:MIB KT Czy posiadasz TS3 i sprawny mikrofon?:Tak Czy zgadzasz się płacić składki?Tak Twoje umiejętności: -Strzelec [1-10]:9 -Kierowca [1-10]:8/9 -Pilot [1-10]:2/3 nie umiem nigdy mnie to nie jaralo
-
@Monek.Mchlkno tak myslalem nie ma to jak patrzec na kd ratio bez grupy dolacze do jakiejs to po 1 dniu bd mial z 1.20
-
@aki @AkiK1NGmozna wiedziec powod?
-
Postów
23 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
Huudzik
Fragowicz-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
