Skocz do zawartości
  • Postów

    31
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

K4sielek

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez K4sielek

  1. K4sielek

    [KOSZ] Restart globalny

    Unbany dla osob z cheatami ?... znow beda na cheatach grac takie moje zdanie. Dodanie zombie na pewno by polepszylo rozgrywke ;). 1 konto to idealna propozycja.
  2. K4sielek

    [KOSZ] Serwer

    Bedzie dzialac to bedzie , wyjdzcie na dwor
  3. Szczegolnie ze klikxer na czacie napisal zeby nie bugowac, kto wiedzial ze buguje mogl nie robic , po czym wy zrobiliscie to 2 raz. PS.Latalem dodo i wystawaly wam tylko glowy.
  4. Potwierdzam + jeszcze jakos buguja tymczasowki i sie przylepiali
  5. Nie wiem dlaczego to Elite ma coś do tych afh chyba tylko to ze afh jest lepsze od nich i tylko to ze mają większe prawa bo mają moderatorów ... Pisze tak ponieważ Elite muta od Elite nie dostaje a innych mutuja .... Powinien być mute a nie ban ...
  6. Sorka że się wypowiem Ale tylko jego kicknales wtedy nikogo innego .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności