-
Unbany dla osob z cheatami ?... znow beda na cheatach grac takie moje zdanie. Dodanie zombie na pewno by polepszylo rozgrywke ;). 1 konto to idealna propozycja.
-
Bedzie dzialac to bedzie , wyjdzcie na dwor
-
Szczegolnie ze klikxer na czacie napisal zeby nie bugowac, kto wiedzial ze buguje mogl nie robic , po czym wy zrobiliscie to 2 raz. PS.Latalem dodo i wystawaly wam tylko glowy.
-
Potwierdzam + jeszcze jakos buguja tymczasowki i sie przylepiali
-
[Oddzielony] UNBAN (REMOVE KLIXER OUT OF MODS)
K4sielek odpowiedział(a) na Paulius Paulius temat w Oddzielone posty
Nie wiem dlaczego to Elite ma coś do tych afh chyba tylko to ze afh jest lepsze od nich i tylko to ze mają większe prawa bo mają moderatorów ... Pisze tak ponieważ Elite muta od Elite nie dostaje a innych mutuja .... Powinien być mute a nie ban ... -
Sorka że się wypowiem Ale tylko jego kicknales wtedy nikogo innego .
-
Postów
31 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
K4sielek
Fragowicz-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
