-
TY k0zi nie bądź taki kurwa mądry bo zaraz możesz na psach wylądować i bedziesz miał tyle baranie Uzillo grubasie japa tam kebabie jebany
-
to niezły ban perm jak nawet serwa włączasz i walisz w chuja Pozdro dla ciebie powinienem jak juz cos to dostac bana na forum a nie a ty maly to skoncz pierdolic glupoty bo nikt z nas nic nie robi a ty sobie cos wymyslasz pajacu
-
sam jestes guwnem debiló jebany
-
Jestem graczem:gram 24/7 Nick jakiego używasz:Hg2Popo Wiek:21 Staż gry na serwerze:5lat Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Tak aczkolwiek nie Czy kiedykolwiek sprawowałeś jakąkolwiek funkcję na MTA?: Tak Admina Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać Pre-Moderatorem:jestem bardzo inteligenty ,skonczylem gimnazjum i uczęszczam do WSRH jestem człowiekiem perspektyw i napewno rozwine ten serwer lepiej niz Beniamin/Nesty
-
No krystek chyba se nie zagrasz elo
-
Nesty cham to jestes ty w walisz w chuja od wczoraj
-
Serw mial byc wlaczony godzine temu a wy znowu w chuja walicie
-
No i po co wyzywasz pajacu ?
-
Człowieku włączaj to a nie
-
No to po co gadasz ze 5 min jak jeszcze z godzine
-
5 min minelo a tu nic
-
chyba chciałeś powiedzieć za miesiąc
-
Kiedy to bedzie działało do kuta pana ile mozna czekac
-
A co ty nie grasz juz na non stopie ???? 5 min temu tam byles i pisales cos innego
-
Postów
22 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
Coke
Zawieszony-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
