Skocz do zawartości
  • Postów

    22
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Coke

Zawieszony
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Coke

  1. TY k0zi nie bądź taki kurwa mądry bo zaraz możesz na psach wylądować i bedziesz miał tyle baranie Uzillo grubasie japa tam kebabie jebany
  2. to niezły ban perm jak nawet serwa włączasz i walisz w chuja Pozdro dla ciebie powinienem jak juz cos to dostac bana na forum a nie a ty maly to skoncz pierdolic glupoty bo nikt z nas nic nie robi a ty sobie cos wymyslasz pajacu
  3. sam jestes guwnem debiló jebany
  4. Jestem graczem:gram 24/7 Nick jakiego używasz:Hg2Popo Wiek:21 Staż gry na serwerze:5lat Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Tak aczkolwiek nie Czy kiedykolwiek sprawowałeś jakąkolwiek funkcję na MTA?: Tak Admina Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać Pre-Moderatorem:jestem bardzo inteligenty ,skonczylem gimnazjum i uczęszczam do WSRH jestem człowiekiem perspektyw i napewno rozwine ten serwer lepiej niz Beniamin/Nesty
  5. Coke

    [KOSZ] Nowa wersja serwera!

    No krystek chyba se nie zagrasz elo
  6. Coke

    [KOSZ] Nowa wersja serwera!

    Nesty cham to jestes ty w walisz w chuja od wczoraj
  7. Coke

    [KOSZ] Nowa wersja serwera!

    Serw mial byc wlaczony godzine temu a wy znowu w chuja walicie
  8. Coke

    [KOSZ] Nowa wersja serwera!

    No i po co wyzywasz pajacu ?
  9. Coke

    [KOSZ] Nowa wersja serwera!

    Człowieku włączaj to a nie
  10. Coke

    [KOSZ] Nowa wersja serwera!

    No to po co gadasz ze 5 min jak jeszcze z godzine
  11. Coke

    [KOSZ] Nowa wersja serwera!

    5 min minelo a tu nic
  12. Coke

    [KOSZ] Nowa wersja serwera!

    chyba chciałeś powiedzieć za miesiąc
  13. Coke

    [KOSZ] Nowa wersja serwera!

    Kiedy to bedzie działało do kuta pana ile mozna czekac
  14. Coke

    [KOSZ] Nowa wersja serwera!

    A co ty nie grasz juz na non stopie ???? 5 min temu tam byles i pisales cos innego
  15. Coke

    [KOSZ] Nowa wersja serwera!

    Czyli kiedy?
  16. Coke

    [KOSZ] Nowa wersja serwera!

    Nadzieja matką głupich
  17. Coke

    [KOSZ] Nowa wersja serwera!

    Miko a ty co może nie pytasz sie ciagle na grupie kiedy bedzie fg co ????? sam jestes kibolem i sam sobie ogladaj na CBA jakies gowno
  18. Coke

    [KOSZ] Nowa wersja serwera!

    No nareszcie cos konkretnego a nie caly czas przekladanie i przekladanie
  19. Coke

    [KOSZ] Nowa wersja serwera!

    Nieee Nesty pisał ze o 18:30 albo 19 a jest 19:43
  20. Coke

    [KOSZ] Nowa wersja serwera!

    To nieźle już prawie godzina spóźnienia
  21. Coke

    [KOSZ] Nowa wersja serwera!

    Kiedy ten serw będzie działał ? Miał już dawno ruszyć a tu dupa
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności