Jestem graczem:gram 24/7
Nick jakiego używasz:Hg2Popo
Wiek:21
Staż gry na serwerze:5lat
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Tak aczkolwiek nie
Czy kiedykolwiek sprawowałeś jakąkolwiek funkcję na MTA?: Tak Admina
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać Pre-Moderatorem:jestem bardzo inteligenty ,skonczylem gimnazjum i uczęszczam do WSRH jestem człowiekiem perspektyw i napewno rozwine ten serwer lepiej niz Beniamin/Nesty