Skocz do zawartości
  • Postów

    75
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

A!mereK

Zawieszony
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez A!mereK

  1. assssssssssssss
  2. assssssssssssssssssssssss
  3. POCALUJ MNIE W PALE KURWO HAHAHHA
  4. poooooooooooassssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zrobiles wiecej ludzikuw niz algida pizdo ?
  5. A TAK SERIO NESTY CHUJ A TY SPIERDALAJ STAD PIZDO JEBANA AHHAHAHAHHA
  6. wpadnij na dd2 bede grac caly czas haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  7. NADAL BEDE GRAL NA DD2 HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA CIOTYYYYYYYYYYYYYYYY HA ahhaha hihiih huhuhu kurwy hahaha
  8. Spierdalaj
  9. assssssssssssssssss
  10. asssssssssss
  11. assssssssssssssssssss
  12. Pizda
  13. CHUJE
  14. PIZDAAAAAAAAAAAAAAAAAA
  15. Nesty CHUJ
  16. OPIERDOLCIE PALE
  17. Smiecie
  18. A!mereK

    [KOSZ] Łukasz Wita

    Siema
  19. A!mereK

    [KOSZ] Łukasz Wita

    Siema !
  20. No siemanko :)
  21. Ja jestem na NIE +Mały staż +konto pod podanie +pograj trochę +daj się poznać
  22. Jak dla mnie to 6. :)
  23. Ale on tego nie wezmie pod uwagę rozumiesz? :) Widzisz jaki jest Berso napisze, ze nie i koniec i możesz z 10 podań pisać i tak zostanie odrzucone.
  24. Zgodze się z toba kolego, bo już przez pare dobrych dni nie da sie pograc na serwerze, no ale Co zlożysz podanie na admina to zostanie odrzucone to po jakiego grzyba sa ci jeszcze nieaktywni admini? Dajcie szanse innym Pozdro
  25. Jestem adminem: nocnym / dziennym Nick jakiego używasz: A!mereK Wiek: 18 Staż gry Counter-Strike: 6 lat z przerwą 8-mio miesięczną Staż gry na serwerze: Ponad miesiąc Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję: TAK Podstawowa wiedza w zakresie funkcji admina: TAK Godziny w jakich grasz: 13 -17 , 20-24 Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Adminem byłem można tak powiedzieć dużo razy więc wiem Co i jak robić na tym stanowisku,moje doświadczenie można określic w sposób bardzo dobre Co do tego stanowiska, chciałbym pomóc na serwerze bo z tego Co teraz widze nie zawsze jest admin niby tylu ich jest a nikt prawie nie wchodzi żeby zrobić porządek. Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: 0:2557909
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności