-
Postów
75 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
Treść opublikowana przez A!mereK
-
assssssssssssss
-
assssssssssssssssssssssss
-
POCALUJ MNIE W PALE KURWO HAHAHHA
-
poooooooooooassssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zrobiles wiecej ludzikuw niz algida pizdo ?
-
A TAK SERIO NESTY CHUJ A TY SPIERDALAJ STAD PIZDO JEBANA AHHAHAHAHHA
-
wpadnij na dd2 bede grac caly czas haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
-
NADAL BEDE GRAL NA DD2 HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA CIOTYYYYYYYYYYYYYYYY HA ahhaha hihiih huhuhu kurwy hahaha
-
Spierdalaj
-
assssssssssssssssss
-
asssssssssss
-
assssssssssssssssssss
-
Pizda
-
CHUJE
-
PIZDAAAAAAAAAAAAAAAAAA
-
Nesty CHUJ
-
OPIERDOLCIE PALE
-
No siemanko :)
-
[KOSZ] [ODRZUCONE] Podanie na Admina- Starszy Vaper
A!mereK odpowiedział(a) na Starszy Vaper temat w Kosz
Ja jestem na NIE +Mały staż +konto pod podanie +pograj trochę +daj się poznać -
Jak dla mnie to 6. :)
-
Ale on tego nie wezmie pod uwagę rozumiesz? :) Widzisz jaki jest Berso napisze, ze nie i koniec i możesz z 10 podań pisać i tak zostanie odrzucone.
- 7 odpowiedzi
-
Zgodze się z toba kolego, bo już przez pare dobrych dni nie da sie pograc na serwerze, no ale Co zlożysz podanie na admina to zostanie odrzucone to po jakiego grzyba sa ci jeszcze nieaktywni admini? Dajcie szanse innym Pozdro
- 7 odpowiedzi
-
- 1
-
-
Jestem adminem: nocnym / dziennym Nick jakiego używasz: A!mereK Wiek: 18 Staż gry Counter-Strike: 6 lat z przerwą 8-mio miesięczną Staż gry na serwerze: Ponad miesiąc Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję: TAK Podstawowa wiedza w zakresie funkcji admina: TAK Godziny w jakich grasz: 13 -17 , 20-24 Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Adminem byłem można tak powiedzieć dużo razy więc wiem Co i jak robić na tym stanowisku,moje doświadczenie można określic w sposób bardzo dobre Co do tego stanowiska, chciałbym pomóc na serwerze bo z tego Co teraz widze nie zawsze jest admin niby tylu ich jest a nikt prawie nie wchodzi żeby zrobić porządek. Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: 0:2557909
- 76 odpowiedzi
-
- 3
-
-
-
- rekrutacja
- admina
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
