Skocz do zawartości
  • Postów

    32
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Sztaba12

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Sztaba12

  1. @NestyNo nie wiem może żeby była mroczniejsza jakaś taka bardziej ciemna jak to noc
  2. Zróbcie coś z nocą bo tylko tekstura nieba się zmienia
  3. Usuwaj i tak nikt nie ma nawet zamiaru do nas dołączyć
  4. 1. Nick na serwerze: Lord-Xsiadz 2. Wiek:.15 3. Aktualne (Przegrane Kille Dedy) 153 kille 143 zgony 4. Jak długo grasz na serwerze? Godziny:. 3 4 godziny 5. W jakich grupach grałeś przed złożeniem podania?:. SW,Low 6. Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na grę dziennie?:. 3-5 godzin 7. Posiadasz TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon?: . Tak 8. Kierowca czy strzelec: .Kierowca -Umiejętność strzelania: (7-10) -Umiejętność prowadzenia Pojazdami: .(9-10) -Umiejetność latania:. .(6-10) -Znajomość mapy: (10-10) -Umiejętność pilotażu: (8-10)
  5. Sztaba12

    [KOSZ] Smoke Weeders

    Rekrutacja do Smoke Weeders otwarta!! Nasz Skład: [Leader]Wieczek [SubLeader]Szon [SubLeader]Lord-Xsiadz [Członek]KaGa Co oferujemy ? >Baze Dużą oraz małą na zawsze >Teamspeaka >Czasami nie najlepszą atmosfere. >Możliwość spin >Średnią aktywność różnych eventach, resetach aut >Wypady na Crasha >Trochę kiszenie aut Czego oczekujemy ? >Minimum 14 lat >Aktywność na eventach,resetach aut i ogólnie >Trzeba być ogarniętym nie jakoś super lecz przydało by się >Nie wchodzić w konflikty z innymi graczami >Sprawny mikrofon oraz TeamSpeak >Dystansu do siebie Wzór podania: >Nick na serwerze: >Imię: >Wiek: >Jak często grasz na serwerze: >Staż gry na Fragujemy: >W jakich grupach byłeś przed napisaniem do nas: >Dlaczego postanowiłeś napisać do nas podanie: Twoje umiejętności: >Jeździsz [1-10]: >Latasz [1-10]: >Znasz mapę [1-10]: >Strzelasz [1-10]: PS i tak pewnie nikt nie napisze
  6. Rekrutacja do Smoke Weeders otwarta!! Nasz Skład: [Leader]Wieczek [SubLeader]Szon [SubLeader]Lord-Xsiadz [Członek]KaGa Co oferujemy ? >Bazę Dużą oraz małą >Teamspeaka >Czasami nie najlepszą atmosfere. >Możliwość spin >Średnią aktywność różnych eventach, resetach aut >Wypady na Crasha >Trochę kiszenie aut Czego oczekujemy ? >Min 14 lat >Aktywność na eventach,resetach aut i ogólnie >Trzeba być ogarniętym nie jakoś super lecz przydało by się >Nie wchodzić w konflikty z innymi graczami >Sprawny mikrofon oraz TeamSpeak >Dystansu do siebie Wzór podania: >Nick na serwerze: >Imię: >Wiek: >Jak często grasz na serwerze: >Staż gry na Fragujemy: >W jakich grupach byłeś przed napisaniem do nas: >Dlaczego postanowiłeś napisać do nas podanie: Twoje umiejętności: >Jeździsz [1-10]: >Latasz [1-10]: >Znasz mapę [1-10]: >Strzelasz [1-10]: PS i tak pewnie nikt nie napisze
  7. Co to znaczy reprezentowanie niskiego poziomu ?
  8. Chryste....
  9. Sztaba12

    [KOSZ] Restart globalny

    No dobra
  10. Sztaba12

    [KOSZ] Restart globalny

    Ja to bym chyba tylko chciał więcej broni, pojazdów i jakieś utrudnienia na mapie np pozawalane mosty zwłaszcza z pojazdów to bym chciał S.W.A.T.
  11. Sztaba12

    [KOSZ] Nowa wersja serwera!

    aha czyli nici z shaderów ?.
  12. Sztaba12

    [KOSZ] Nowa wersja serwera!

    A czy nie można by dodać shaderów? dało by to większe wrażenia dla graczy według mnie.
  13. Skin nie działa o co chodzi ?
  14. Sztaba12

    [KOSZ] Co z serwerem?

    Więc kiedy na serwerze według was będzie można grać ?
  15. Sztaba12

    [KOSZ] Co z serwerem?

    Serwer miał być wczoraj i co ?
  16. Sztaba12

    [KOSZ] Blok Team

    To dawać moje magi do m4 ak47 i m110
  17. Sztaba12

    [KOSZ] Blok Team

    1.Sztaba12 2.Klaudiusz 3.14 dni 4.7-10 5.6-10 6.7-10 7.8-10 8.Tak 9.Mam 13 lat mieszkam w województwie Lubelskim
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności