Rekrutacja do Smoke Weeders otwarta!!
Nasz Skład:
[Leader]Wieczek
[SubLeader]Szon
[SubLeader]Lord-Xsiadz
[Członek]KaGa
Co oferujemy ?
>Baze Dużą oraz małą na zawsze
>Teamspeaka
>Czasami nie najlepszą atmosfere.
>Możliwość spin
>Średnią aktywność różnych eventach, resetach aut
>Wypady na Crasha
>Trochę kiszenie aut
Czego oczekujemy ?
>Minimum 14 lat
>Aktywność na eventach,resetach aut i ogólnie
>Trzeba być ogarniętym nie jakoś super lecz przydało by się
>Nie wchodzić w konflikty z innymi graczami
>Sprawny mikrofon oraz TeamSpeak
>Dystansu do siebie
Wzór podania:
>Nick na serwerze:
>Imię:
>Wiek:
>Jak często grasz na serwerze:
>Staż gry na Fragujemy:
>W jakich grupach byłeś przed napisaniem do nas:
>Dlaczego postanowiłeś napisać do nas podanie:
Twoje umiejętności:
>Jeździsz [1-10]:
>Latasz [1-10]:
>Znasz mapę [1-10]:
>Strzelasz [1-10]:
PS i tak pewnie nikt nie napisze