-
SmialY obserwuje zawartość [KOSZ] Odwołanie - Lomex
-
Serwer, na którym nadano karę: Zombie Rodzaj kary: ban Powód kary: pomylono mnie z kims ze wzgledu na podobne ip, ban wedlug consoli to - omijanie kary Data nadania kary: Nalozony: 10.03.2026 - 17:19:16 Nick z gry: Lomex Opis zdarzenia: dostalem bana ze zwgledu na to ze ktos inny ma podobne ip i stara sie omijac kare a rykoszetem dostalem ja Czy przyznajesz się do popełnionego czynu: nie, ja nie jestem graczem THS tylko bratem o nicku na forum Vegeta, mam tez stare konto tutaj ktore mozliwe ze odzyskam jak napisze stosowny wniosek (stare konto to smialy) pozatym ban nie jest nalozony na steam gdyz dzis przy pomocy wlasciciela GET naprawilem i lognelem sie na zombie bez problemu, na steam zmienilem nick na smialy by potem nie robic problemow, a ze ban jest jakis to chce ta sprawe dociagnac do konca by byc czysty
-
SmialY obserwuje zawartość Pomożcie, cs ze steam niechce sie uruchomic
-
Pomożcie, cs ze steam niechce sie uruchomic
SmialY odpowiedział(a) na SmialY temat w Problemy i pytania z CS 1.6
faktycznie dziala, dziekuje za pomoc panie GET -
Pomożcie, cs ze steam niechce sie uruchomic
SmialY opublikował(a) temat w Problemy i pytania z CS 1.6
Mam counter strike na steam i zaistalowalem go ale niechce sie uruchomic wyskakuja 2 bledy i koniec, uzywam non steam cs z setti bo steamowy nie mi nie dziala. a o to errory , nie wazne co klikne cs sie nie uruchamia, napisalem tutaj nie nie znalazlem dzialu pomocy lub nie uwaznie szukalem -
Witam , nie podoba mi sie obrazanie mojej rodziny , jak kazdy wie don eladio dudek 56 to moj brat . ocene zostawiam wam wrzystkim . pozdrawiam
-
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ZOMBIE INFECTION
SmialY odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
zombie let's go 1270 -
Witam fragowiczow, codziennie obserwuje serwer , jest 10x botow i haslo , rozumiem testy itd , a ja mam pytanie czy jest tam klasa cos ala medyk który wskrzesza graczy i leczy ? zawsze grałem suportem i w drużynie niz samotny łowca czy cos w tym stylu . Osobiście na fragu chętnie pogram bo kiedyś to przez cod znalazłem się tutaj . pozdrawiam
-
Skarga na: graczów Dlaczego składasz skargę: Nie podoba mi sie jak ci uzywaja skryptow ABH na serwerze zm Nick z gry: SmialY Nick osoby oskarżonej: nicki z koncowka 1manarmy Data zdarzenia: 22:35 09.03.2022 Opis zdarzenia: prosze obejrzec demko tam tego wiele jest . wlaszcza gdy bedac human bylem w kampie dosc daleko a jeden z nich 3x wskoczyl i zarazal mnie gdzie ja na powrot bralem anti Dowód: http://217725.node30.pukawka.pl/hltv-2203092205-zm_fg_frosty-1646859900-1646862180.zip
-
Chętnie pomogę w rozbudowie serwera COD
-
Witam , a powiedzcie mi czy taka sytuacja byla juz tu opisywana . mianowicie kiedy początek rundy sie zaczyna i stajesz sie matka to nie było by wygodniej dodać 1 zm punkt do puli za to ze stałeś sie matka ? możliwe ze takie cos można dodac do premium, vip, pro . bo w zasadzie tak jako zm ja ssieee pale a taka opcja co nie raz bywa często ze stałem sie kilka razy matka na jednej mapie daje niemal dodatkowe pasywne punkty zm ;] . poproszę o wypowiedz znawców tematu
-
to jest Skarga, nie odwolanie
-
Skarga na: admina Nick podczas gry: SmialY Nick osoby oskarżonej: Coolmint Dlaczego składasz skargę: Skarga (strata czasu i vipa) Data zdarzenia: 23.07.2019 18:50 Opis zdarzenia: Początek mapy. 1 mecz, wchodzę do kampy za mną dwóch innych ocalałych . strzelamy itd po 40 sekundach dostaje bana Dowód: Mapa aktualnie w grze . zm_compilation
-
Skarga na: admina Nick podczas gry: SmialY Nick osoby oskarżonej: Coolmint Dlaczego składasz skargę: Niesłuszny ban (strata czasu i vipa) Data zdarzenia: 23.07.2019 18:50 Opis zdarzenia: Początek mapy. 1 mecz, wchodzę do kampy za mną dwóch innych ocalałych . strzelamy itd po 40 sekundach dostaje bana Dowód: Mapa aktualnie w grze . zm_compilation
-
dam ci rade usuń Non Steam lub Steam całkiem z kompa Programem CCleaner i ściągnij od nowa NS lub Steam.! bo widzę ze coś kręcisz!
-
Postów
134 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
