Skocz do zawartości
  • Postów

    89
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Sagan

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Sagan

  1. Akceptuję nowe zasady korzystania ze skina na zawsze: tak -> Skiny na zawsze są tylko na edycję serwer <- Potwierdzam aktywację skina na zawsze: tak Nazwa grupy, na jakiej ma działać skin grupowy: Kutaz Piez Link do pobrania skina grupowego: http://modificaciones-gta.blogspot.com/2017/02/skin-jyn-erso-from-star-wars-force.html
  2. Potwierdzam aktywację usług: tak Nazwa grupa, na którą mają być przypisane usługi: Kutaz Piez
  3. Link do zakupionej bazy: Link do zakupionego skina: Aktualna nazwa grupy na serwerze: Red Bitches
  4. Robicie z tego serwera taki..pizdusiowy.. To jest dayz, ryzyko oszustw jest duże i powinno być zalatwiane między sobą
  5. Jak zwykle nic nie wnoszące wywodu Krystka.. chłopie nie masz co robić ze komentujesz każdy temat? Albo przestań się udzielać albo wnies coś mądrego do tematu bo 2/3 twoich postów jest na zasadzie nabicia licznika i tyle.. Co do sebka, działał pod wpływem grupy, na pewno nic się nie stanie jeśli dostanie 2 szanse. Bez WR w nicku to zapewne inny człowiek więc proponuje mu zaufać
  6. Link do zakupionej bazy: Link do zakupionego skina: jak wyżej Aktualna nazwa grupy na serwerze: Red John Killers
  7. Jest 11:56 więc najpewniej trochę później, cierpliwości
  8. Sagan

    [KOSZ] Rekrutacja

    Rekrutacja do grupy Dzikie Dziewczyny Oferujemy: baza na stałe skin na stałe godziny przyjemnej rozgrywki Wymagania: wiek 17+ Wykaż się inwencją
  9. 3 raz w ciągu godziny wywaliło serwer Edit. 4
  10. Jeśli kille i spadochrony powodowały błędy to niech zostanie jak jest Ale Zmieniliscie lokacje czyli militarke lv i naukę. Powiem tak, teraz każda lokacja wygląda tak samo, czy to nauka area skate czy militarke Jeśli mozna wgrać poprzednie wersje militarki to to przemyslcie bo obecną to zmiana in minus Tak samo nauka, tam przemeblowano ja ze względu na bug, lepszym pomysłem byłoby obudowac dookoła ten budynek gdzie gracze wchodzili tak by to uniemożliwić. Miało to swój klimat - teraz wygląda to jak jeden wielki bałagan. To tylko sugestie oczywiście
  11. -usunięcie suicide/ dodanie kill -po zgonie spadochron bez potrzeby ekwipowania -więcej lootu na LS Skate - jak dawniej (na szpitalu, na budynkach, kontenerach itp)
  12. Sagan

    [KOSZ] Nowa wersja serwera!

    jest szansa że do 01:00 będzie otwarcie?
  13. Sagan

    [KOSZ] Nowa wersja serwera!

    23:55, to ten moment!
  14. Sagan

    [KOSZ] Nowa wersja serwera!

    Mam drugie zmiany więc chętnie pomogę w nocy #jebacsesje
  15. Sagan

    [KOSZ] Nowa wersja serwera!

    Dziś, 12:00 aktualna?
  16. Krystek twój post za to, jak ich większość, pełen merytoryki i konkretów do dyskusji
  17. Sagan

    [KOSZ] Nowa wersja serwera!

    Merytoryczne argumenty są ważne, to prawda. Niech będzie panie prezesie.. (Spróbuj pomóc to Cię skontrują dyktaturą : D)
  18. Sagan

    [KOSZ] Nowa wersja serwera!

    Dlatego pomysł z budowaniem rowerów Jeśli to nie możliwe to może dodajcie jakiś nowy pojazd którego teraz nie ma i niech ten jeden model będzie dla nowych, nie do bazy. Jedno jest pewne, nie zakazujcie rowerów w bazach! Nie przypadkowo ich nie ma po resecie bo ludzie je chowają gdyż to przydatny pojazd dla kazdego, także dla "zbazowanych"
  19. Sagan

    [KOSZ] Nowa wersja serwera!

    @MentosToJaTak było coś takiego, ale mi chodziło o craftowanie rowerów czego nie było
  20. Sagan

    [KOSZ] Nowa wersja serwera!

    Pomysł z admiralem, bobem i rowerem kompletnie nie trafiony. Gracze nie lubią być tak sztucznie ograniczani Dlatego mam lepszy pomysł zaczerpnięty z oryginalnego dayz Rowery mogłyby być craftowane, budowane. Coś na zasadzie blueprintu tenta - w ekwipunku musi znajdować się -bike blueprint, -2X koło, -1x wire fence (żeby zachować realizm - do utworzenia polaczen, mechanizmów), -1x tank parts ( coś do stworzenia ramy, albo dodać nowy przedmiot jak metal, albo rura) -1x toolbox Aby nie zaspamic serwera rowerami można by ustalić limit czasowy takiego roweru - 24-48h i znika Nie ma niczego podobnego na innych serwerach mta, jeśli jest to od technicznej strony możliwe, może być to przełomowy pomysł - każda ze stron byłaby zadowolona
  21. Imię: Kornel Wiek: 22 Pochodzę z serwera: MTA DayZ Od kiedy u nas grasz: W styczniu rocznica Za co cenisz naszą sieć: 1. Wiarygodność i sumienność ekipy, nigdy nie widziałem żadnych skarg na lekkomyślne prowadzenie serwerów, ani sam ich nie doświadczyłem. 2. Aktywność administracji, głównie na MTA. Mimo kryzysów fragujemy zawszę wychodzi na swoję, a taką stabilizację trudno osiągnąć. 3. Ludzie z fragujemy, nie tylko Ci z ekipy to bardzo przyjemna społeczność, chciałbym być jej częścią. Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Gram tu od roku i czas na kolejny krok do przodu. Ranga stałego bywalca jest właśnie takim krokiem który chciałbym wykonać na "fragach". Być może w przyszłości piąć się jeszcze wyżej. Na forum jestem wzorowym użytkownikiem choć zawsze może lepiej. Ponadto chciałbym zacząć grać na innych serwerach tej sieci, a ranga ta bardzo mi to wspomoże a i ja wraz z nią będę mógł więcej zdziałać na rzecz sieci Inne informacje o sobie: Lat 22, pracujący, w wolnych chwilach studiuje (:D)
  22. Nick jakiego używasz: Killersyn Wiek: 22 Staż gry na serwerze: 9 miesięcy Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK jakiś mucik a nawet banik Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcje na MTA?:NIE Znajomość komend oraz funkcji moderatora: NIE ale to nic nadzwyczajnego Oceń znajomość oraz swoje możliwości na MTA: Godziny w jakich grasz: 20-22 zalezy od pracy, studiow itd. ostatnio staram sie czesciej gdy odrzucono moje podanie na moda Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać Moderatorem: Generalnie to podanie chciałem pisać już dawno ale zawsze była motywacja żeby grać i bez tej funkcji. Obecnie chciałbym inaczej podejść do serwera, nie tylko jako gracz. Dlaczego ja? Spojrzenie z innej perspektywy jak inni uważam za swój atut. Ponadto bdb znajomość angielskiego zapewne pomoże zagranicznym przybyszom. Co więcej, często można zauważyć że poprawiam innych graczy, bo mnie oczy bolą jak widzę różne gramatyczne wynalazki. Czy sobie poradzę? Pracuje + studiuje na politechnice więc..taa. Może administracja nie była mi przychylna ale to można rozpatrywać jako atut (nie ulegam silą wyższym tylko sprawiedliwości). Pozdrawiam
  23. Sagan

    [KOSZ] Jest Źle

    Wracając do tematu, bo troche zboczyliście to powiem tak, parę rzeczy ostatnio poszło w złą stronę które mogły wpłynąć na dzień dzisiejszy i wg mnie powinno to być przywrócone: - usunięcie paru obiektów nadających klimat, nadanie ciekawszych tekstur w kliamcie dayz na pewno pozytywnie przyciągają ludzi (o ile nie psuja rogrywki lagami), obecnie serwer jest dość skąpy - usunięcie spawnów np na skate, kiedyś extra miejscówka do lootu i zawsze pełno ludzi, obecnie świeci pustkami, brak lootu=brak ludzi - dodanie potrójnego przenoszenia itemów (bądź co bądź propagowane przez WR nie bez przyczyny..), obecnie 5-10min i heli i plane crashe są puste, gracze nie przychodzą bo nie ma po co. Powinno to zostać usunięte - znaczne ułatwienie + zabijanie rozgrywki Na razie tyle.
  24. Sagan

    [KOSZ] Podanie na moda

    Nick jakiego używasz: Killersyn Wiek: 22 Staż gry na serwerze: 9 miesięcy Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK jakiś mucik a nawet banik Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcje na MTA?:NIE Znajomość komend oraz funkcji moderatora: NIE ale to nic nadzwyczajnego Oceń znajomość oraz swoje możliwości na MTA: Godziny w jakich grasz: coraz rzadziej, jeśli już to przeważnie 20-22 Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać Moderatorem: Generalnie to podanie chciałem pisać już dawno ale zawsze była motywacja żeby grać i bez tej funkcji. Obecnie chciałbym inaczej podejść do serwera, nie tylko jako gracz. Dlaczego ja? Często nie zgadzam się z administracją itp. i to spojrzenie z innej perspektywy uważam za swój atut ( Nesty potwierdzi, posłuszny mu nie bywam xd). Ponadto bdb znajomość angielskiego zapewne pomoże zagranicznym przybyszom. Co więcej, często można zauważyć że poprawiam innych graczy, bo mnie oczy bolą jak widzę różne gramatyczne wynalazki :p Czy sobie poradzę? Pracuje na zmiany w jakości + studiuje na politechnice więc..taa. Może administracja nie jest mi przychylna ale to uważam za atut. Z 2 strony zgodność władzy jest ważna więc generalnie jest to luźna propozycja po której duzo nie oczekuje, a w związku z redukcjami pomyślałem, czemu nie. Pozdrawiam.
  25. Sagan

    [KOSZ] Nowy pojazd z DayZ

    Proponuje dodać nowy pojazd, taki sam jak ten z moda DayZ na Armie 2. Mały smaczek z prawdziwego DayZ a na pewno ucieszy graczy: http://www.gtaall.com/gta-san-andreas/cars/29778-chevorlet-tahoe-ltz-2013-unmarked-police.html
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności