Skocz do zawartości
  • Postów

    43
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Ripton

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    1
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Ripton

  1. 19-Biorę udział
  2. Jestem za tym co sagan pisze :) Serwer będzie dzisiaj czy raczej nie?
  3. Ripton

    [KOSZ] [YT]Tak gra W.R

    5:27 byłem na kontenerach jak by się zatrzymał ze 2 by padło :P a death już się lootował :D
  4. Mała propozycja, zmiana celownika i chat głosowy pod Z. @edit Celownik ma być podobno zmieniany?
  5. Imię:Rafał Wiek:15 Od kiedy u nas grasz:Od 2 i pół mies lub dłużej Gram na serwerze:Mta:Dayz Za co cenisz naszą sieć:Ogarniętą administrację i sprawiedliwość, atmosferę. Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem:Często gram na serwerze także cs'a pomagam graczom, codziennie siedzę na forum i udzielam się w różnych tematach. Inne informacje o sobie:Lubię w piłkę nożną, gry komputerowe zwłaszcza Cs 1.6 i GO też ujdzie, Mta. Cieszę się, że poznałem tę sieć.
  6. Proponuję zmianę celownika bo standardowy brzydko wygląda.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności