-
Jestem za tym co sagan pisze :) Serwer będzie dzisiaj czy raczej nie?
-
5:27 byłem na kontenerach jak by się zatrzymał ze 2 by padło :P a death już się lootował :D
-
Mała propozycja, zmiana celownika i chat głosowy pod Z. @edit Celownik ma być podobno zmieniany?
-
Imię:Rafał Wiek:15 Od kiedy u nas grasz:Od 2 i pół mies lub dłużej Gram na serwerze:Mta:Dayz Za co cenisz naszą sieć:Ogarniętą administrację i sprawiedliwość, atmosferę. Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem:Często gram na serwerze także cs'a pomagam graczom, codziennie siedzę na forum i udzielam się w różnych tematach. Inne informacje o sobie:Lubię w piłkę nożną, gry komputerowe zwłaszcza Cs 1.6 i GO też ujdzie, Mta. Cieszę się, że poznałem tę sieć.
-
Ripton obserwuje zawartość [GTA:SA] MTA - DayZ
-
Proponuję zmianę celownika bo standardowy brzydko wygląda.
-
Postów
43 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
1 -
Darowizny
0.00 PLN
Ostatnia wygrana Ripton w dniu 2 Lutego 2016
Użytkownicy przyznają Ripton punkty reputacji!
