Skocz do zawartości
  • Postów

    266
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Soulk3per

Zawieszony
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    2
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Soulk3per

  1. Szokujące, ale niestesty tak bywa. Obejrzałem filmik i żal mi się zrobiło. jako ojciec bym sam chyba wymierzył sprawiedliwość.
  2. Ładnie ładnie, Ale się naukładałaś tych kamyszków hehe D
  3. Eeeee tam, niewyraźne. Nie będzie : MoSt Wanted Kto coś słyszał, coś widział
  4. Oke, wrzuć do oceny. Dzienx
  5. Soulk3per

    [KOSZ] o_0

    E tam takie wakacyjne
  6. Wiadomość została wygenerowana automatycznie. Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum. [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.
  7. Twoja skarga ostała rozpatrzona negatywnie. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, możesz raportować ten post. Zespół Fragujemy.com
  8. Mina dozwolona. Nie ma przeciwskazan co do takich min. Zamykam
  9. Soulk3per

    Twarz - Damo

    Mistrzowska replika Avatara ?
  10. Zgadzam się z @Damo , musi to być w dziale Podanie powrotne. @BuBu Mlesio proszę złoż podanie powrotne, a nie Podanie od nowa. Nie róbmy tutaj zamieszania. Niech Nesty ciebie rozpatrzy a ja to potwierdzę z nim. Wiadomo mamy już parę Adminów, ale jeżeli dobrze się sprawowałeś to z chęcią Ciebie Wdrążymy w Drużynę. Temat ten zamknę. Aczkolwiek będę czekał na decyzję @Baron Samedi. Ps. @Baron Samedi Zamknij to, lub przenieś proszę i dziękuję od razu z góry.
  11. Zajebista robota, owszem całego forum jeszcze nie przejrzałem . Punkt po punkcie, ale niebawem to zrobię. Ogółem jest gicior majonez A starania doceniamy i szanujemy
  12. SKARGĘ PRZYJMUJĘ BANA DAJE SOBIE NA 6H Zapraszam HAXÓW na server i niech gnębią takich typków jak ty za głupie 3 sec przyblokowanie
  13. KONKURS VIP LATO 2018 Na tzw. "PiPkE Witam Serdecznie wszystkich Fragowiczów zarówno tych stałych bywalców jak i Nowych równie dla nas ważnych . Konkurs ten ma na Celu wyłowienie Najlepszego "Pipkowicza " Ogólne Zasady Konkursu: 1. Konkurs ten Będzie trwał od Dnia 01.07.2018r od godziny 00:01 do Dnia 31.08.2018r do godziny 23:59 2. W konkursie mogą brać wszystkie osoby, zarówno Steam jak i Non-steam * * Administracja nie może, będzie tylko czuwać nad przebiegiem konkursu. 3. Do wygrania są 3 ViP-y co tydzień * * W razie 3 zdublowanego miejsca liczy się czas i data wstawienia posta wraz z dowodem. 4. Konkurs będzie trwał przez około 9 tygodni * * Aby szanse były równe Wygrane 3 Osoby mogą dopiero się ponownie starać o wygraną co 2 tydzień. Wiadomo, że ViP dostaje Kasę za Hit Pointsy. Więc W skrócie 1-2-3-4-5-6-7-8-9. * Każdy Gracz ma czas 7 Dni na rozgrywkę i wstawienie Ostatecznego Screena 5. Zachowanie podczas rozgrywki i trwania podarowanego Vip-a * * Wiadomo, że na Serverach Fragujemy.com obowiązuje Kultura. I żadne chamstwo i dziadostwo nie będzie tolerowane. * W tym celu nagminne Przeklinanie, lub cało kształtne łamanie Regulaminu będzie skutkowało banicją i utratą ViP-a. 6. Wstawianie dowodów * * Osoba starająca się o Darmowego ViP-a musi zamieścić Swój post pod tym postem. * Musi Zamieścić to wraz ze wskazanym wzorem: -Nazwa Servera : -Nick Podczas Gry : -Steam ID lub Valve : -Screen z konsoli ( Bezpośredni Screen w formacie .jpg, proszę nie podawać tu linków do SSa.Zalecany jest również wstawienie Ssa ze Statusu Z konsoli w celu potwierdzenia Servera, Mapy i ) : -E-meil ( W celu potwierdzenia Wygranej i jego Aktywacji ) -Data Od kiedy Ma być ten Vip Aktywowany ( Musi się to zgadzać z Dniem Kalendarzowym danego miesiąca po zakończeniu tygodniowego konkursu np. 1 tydzień od dnia 01.07.2018 do 07.07.2018. Vip od 08.07.2018. Nie może to być sobie własny wymyślony dzień ) 7. Odbiór i Aktywacja ViP-a * * Nad całym Tym konkursem będzie czuwać Administracja jak i również Opiekunowie Servera Zombi Infection. * Aktywacją Zajmą się osoby od tego Odpowiedzialne, w tym celu proszę być cierpliwym i czekać na potwierdzenie wygranej i Jej Aktywacji. Jeszcze raz gorąco zapraszamy Powodzenia Zombiaczki @Nesty, @Dario203, Proszę o potwierdzenie Konkursu wraz z możliwością jego wdrążenia w życie. Lub ewentualne niedociągnięcia tego pomysłu. Dzienx Peace
  14. HAhah @kingu , U nas na Zm to by była tzw. Podkładka :)... No ale szacun za współprace
  15. No ale ban ||| Wygasa: 26.03.2018 - 07:40:05 To jeszcze nie minelo te 10 h .
  16. Siem, krotko i na temat. Sprzedalem swojego Lapka i Zainstalowalem cs-a na LApku mojej dziewczyny. Wszystko ok na Pulpicie ,ale jak wbijaj na CS to Automatycznie zmienia mi Rozdzielzosc na 480x680 chyba i Gowno widzie, Mało tego nawet Niemoge wejść do Opcji w cs-ie aby to zmienic Screen Ponizej. Odinstalowalem CS-a już z 2 razy, ale za każdym razem to samo. I na dodatek jak wychodzę GUzikiem "WINDOWS" to Zmienia Rozdzielczosc na LApku Automatycznei na 800x 600 NOrmalnie , niewiem co jest Grane POmozcie Ludzie !!!!
  17. Niestety TAK, pomylki byly,sa i beda. Kazdy moze taki nieomyslny blad popelnic. Mowa tu o Graczach i o Adm. No coz, mogles sie rozloscic, ale tak na powaznie teraz. Czy ty nie przesadzasz z ta skarga o Kicka ? ----> KIcka<---- No Powaznie, Niechce tutaj Ciebie obrazac, osadzac, wypominac itp. Ale to juz typowe dziecinne zagrywki. Wiecej czasu sobie I nam tracisz, niz to jest warte . Peace
  18. +2 0_o
  19. Hmm Panowie I Panie, moze takie rozwiazanie: 1.Szalony 12 sec. 2.Szalony + 1 zarazony + 300$ do kieszeni 3.Szalony spowolniony przez HE Nade -40 %. 4.Kupno Szalonego Palonego przez HE Nade spowolniony -40% + Kupno Speed +10 % Szybkosci.=70 % Na szalonym Czy to wsumie rozsadne rozwiazanie? Prosze o komentarze I Opinie Czy to jest wykonalne jezeli by cos takiego przeszlo @x_warrior I Inni Peace
  20. No tak to skas takze pamietam, tylko krotka ta moja pamiec I niewiem gdzie. Tylko to nie byla paleta, tylko jakas tarcza No ale niewyobrazam sobie na tych mapach tego, Bylo by to jedne wielkie BLOKOWISKO . Zaraz na @ by lecialo...... Blokuje wejscie do kampy itp. Peace
  21. Ej szybkie pytanie, czy ten koles nie Spamuje tymi postami tutaj na fragujemy Czy tylko mi sie to wydaje
  22. Soulk3per

    [KOSZ] Witam :))

    Witamy Serdecznie
  23. Osobiscie nie ma nic to @Special. Ale rzeczywiscie cos jest na rzeczy, wpadl mi pare razy w oko I wyjsc nie moze. A to z powodu zarowno jego dziwnych skokow , jak I samej gry. Wlacznie z tymi szyszkami
  24. wow ale ladnie ona liczy :P
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności