-
Ta apka sama się pokazuje jak odpalasz w telefonie fragujemy.com, czy ja wiem czy to nowość.. Ale niech będzie.
-
+1 :)
-
Już trochę leciwa ta gra :) Grałem w nią dawno, dawno temu :) Gdy przychodzi nam grać na PS3 to ta gra nie ma sensu bo nie ma do niej spolszczenia (chyba że ktoś zna bardzo dobrze język angielski). Co do samej gry to bardzo udana produkcja od telltalegames aczkolwiek ja bardziej wolę serię The Walking Dead. Grałem w pierwszą i drugą część :) Gra naprawdę działa na emocje. Teraz chyba jakoś wychodzi DLC nawet do The Walking Dead Season Two :) Ja już się doczekać nie mogę ;) Bardzo polubiłem wszystkie serie panów od telltalegames dlatego że fabuła jest niebanalna oraz sama grafika rysunkowa. Dla mnie mocna 10 za wszystkie produkcję od telltalegames :) Taki mały komentarz ode mnie :)
-
Dwa dni temu pisałem do blakk na SB że na DD2 gra hax.. Wszystko spoko ale po 5 minutach dostałem informację o banie na SB? Niby pisało że dostałem go na 48H a do teraz nie widzę SB.. W ogóle nie wiem za co dostałem tego bana.. Pisałem do blakk ale on nawet nie raczył odpisać. Ktoś coś wie? Jakaś pomyłka albo co?
-
Z tych twoich propozycji wybrałbym wszystkie 4 ;) na ulicach praktycznie w ogóle już nie są widywane te klasyki a szkoda :) Ale osobiście wybrałbym fiata 125p (oczywiście stan w 100% igła i oryginał) czarny kruk na polskich drogach :) widok przechodni? Bezcenny :) (tyczy się to wszystkich 4 propozycji) :)
- 35 odpowiedzi
-
- 1
-
-
Poszła ;)
-
Postów
66 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
