Nick jakiego używasz:Rafiki
Wiek:15
Staż gry Counter-Strike:5lat
Staż gry na serwerze:4 miesiące
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com:tak skracanie (każdemu się zdarzy)
Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję?:tak zazwyczaj na serwerach zm
Znajomość komend oraz funkcji admina:9/10
Godziny w jakich grasz:14-20 lub całymi dniami
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Często mi zadawano to pytanie. Wiec zawsze staram sie odpowiedzieć inaczej. Jestem aktywny, bezstronny, kultularny, doświatczony. Wiele razy byłem adminem więc chce sie wam przydać. Niestety nie mam steama.
Przepraszam że jesto tutaj a nie w podaniach o admina ale nie da się napisać.
Więc prosze o przeniesianie tematu.
Myśle że się wam przydam, przemyślcie to.