-
Postów
69 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
1 -
Darowizny
0.00 PLN
Treść opublikowana przez AquaDay
-
To ja też coś dodam :D
-
Ekko jest postacią tylko pod AP bo pod AD robi 0 dmg. Ekko możesz grać na liniach takich jak MID oraz JUNGLE Ekko jest trudny do ogarniecia :) Ale jak go ogarniesz to możesz sam easy wyccerowac gierke :) kazdego na 1 combo ult i Q :)
-
Dzięki w końcu mam co oglądać wieczorami :) Szefowie wrogowie2 też oglądałem zapomniałem o tym wspomnieć ;)
-
Okej to sprawdzam :) Jak masz jeszcze jakieś ciekawe to pisz :D
-
Siemanko tak jak w temacie jakie komedie polecacie ? :D oglądałem już: -szefowie wrogowie -szkoła na haju -21 jump street -głupi i głupszy 1 i 2 Czekam na odpowiedzi :D PS. Klimaty bardziej takie na wieczór :P
-
Polecam ci AWP ONLY :)
-
Gold 4 :) Lece po kałacha :D
-
SS`ow od tak nie dostaniesz także raczej możesz o tym zapomnieć :)
-
[Oddzielony] Densowa Składanka na Impreze - Kwiecień 2014
AquaDay opublikował(a) temat w Oddzielone posty
Wpisz sobie w YT best gaming dubstep mix ;) -
@Nesty mam nadzieję że w końcu będzie koniec z atakami na forum. PS. Mam nadzieję że to co napisałeś Nasz cel: wczytywanie strony każdemu maksymalnie w 1,5-2 sekundy! będzie prawdą :)
-
331 :)
-
Siemanko :) Chciałbym wam powiedzieć o nowym serwerze na SFG. Link: s32.sfgame.pl serwer powstał w pt rano. Zapraszam gorąco do mojej gildi o nazwie BlackWarriors :D Nick w grze jaki posiadam to AquaDay Jakby ktoś był zainterwesowany gildią to zapraszam na pw :) Pozdrawiam miłośników SFG ;)
-
[CS:GO] Nie mozna znalezc dsetup.dll CS:GO POMOCY!
AquaDay odpowiedział(a) na AquaDay temat w Problemy i pytania z CS 2 & CS:GO
Niestety nie działa to co mam zrobić żeby te biblioteki naprawić wie ktoś może ? :( -
[CS:GO] Nie mozna znalezc dsetup.dll CS:GO POMOCY!
AquaDay odpowiedział(a) na AquaDay temat w Problemy i pytania z CS 2 & CS:GO
Tylko jaką gre znasz może jakąś ? -
Imię: Łukasz Wiek: 16lat Od kiedy u nas grasz: Rejestracja: 16 mar 2015 dzisiaj mamy 2 kwi 2015 Gram na serwerze: Only AWP CS:GO oraz od czasu do czasu zdaża mi się grać na innych serwerach. Za co cenisz naszą sieć: Za wspaniałych ludzi których tu poznałem oraz za systematyczność i chęć do pomocy dla graczy przez Administracje. Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Często siedzę na forum i czytam różne tematy staram się wypowiadać w tych tematach na które znam odpowiedz bądz potrawie udzielić pomocy. Inne informacje o sobie: Jestem Łukasz mam 16lat (UP ^^) jestem osoba o bardzo radosnym charakterze. Moje zainteresowania to piłka nożna oraz jazdą na rowerze.
-
@Nesty w 2012* wersja beta ;)) A.a jeśli chodzi o info po śmierci to tak ja już napisał @Nesty takiego owego pluginu do cs:go nie ma bynajmiej nic nie słyszałem. @Greg0r co mają do wgrywania i tworzenia pluginów moderatorzy ? Jakbyś chciał wiedzieć to moderatorzy zajmują się forami na forum a.a nie wgrywaniem i tworzeniem pluginów do serwerów. :)
-
[CS:GO] Nie mozna znalezc dsetup.dll CS:GO POMOCY!
AquaDay odpowiedział(a) na AquaDay temat w Problemy i pytania z CS 2 & CS:GO
@Mała Mi. już to robiłem 1 gracz mi to powiedział niestety nic nie pomogło :( . Siedze w tym necie 1h szukam może w końcu znajde w czym tkwi problem, jeżeli ktoś wie jeszcze jak mi pomuc to prosze o kontakt lub żeby się wypowiedział tutaj. -
[CS:GO] Nie mozna znalezc dsetup.dll CS:GO POMOCY!
AquaDay odpowiedział(a) na AquaDay temat w Problemy i pytania z CS 2 & CS:GO
Niestety nie pomogło ma ktoś jeszcze jakieś pomysły ? :( -
[CS:GO] Nie mozna znalezc dsetup.dll CS:GO POMOCY!
AquaDay odpowiedział(a) na AquaDay temat w Problemy i pytania z CS 2 & CS:GO
Spróbuje :( -
[CS:GO] Nie mozna znalezc dsetup.dll CS:GO POMOCY!
AquaDay odpowiedział(a) na AquaDay temat w Problemy i pytania z CS 2 & CS:GO
A.a plik directX.log jest zbyt dlugi nie moge wyslac tego tutaj -
[CS:GO] Nie mozna znalezc dsetup.dll CS:GO POMOCY!
AquaDay odpowiedział(a) na AquaDay temat w Problemy i pytania z CS 2 & CS:GO
DXError: -------------------- [04/01/15 21:48:43] module: dxupdate(Nov 19 2010), file: dxupdate.cpp, line: 5738, function: DirectXUpdateInstallPlugIn Failed API: SetupIterateCabinet() Error: (5) - Odmowa dostępu. Unable to iterate through C:\Windows\system32\DirectX\WebSetup\Oct2006_d3dx9_31_x64.cab. The file may be damaged. -------------------- [04/01/15 21:48:43] module: dsetup32(Mar 30 2011), file: dxupdate.cpp, line: 280, function: CSetup::InstallPlugIn DirectXUpdateInstallPlugIn() failed. -------------------- [04/01/15 21:48:43] module: dsetup32(Mar 30 2011), file: setup.cpp, line: 1727, function: CSetup::SetupForDirectX InstallPlugIn() failed. -------------------- [04/01/15 22:00:17] module: DXSetup(Mar 30 2011), file: dxsetup.cpp, line: 1159, function: WinMain Failed API: LoadLibrary() Error: (126) - Nie można odnaleźć określonego modułu. -------------------- [04/01/15 22:00:17] module: DXSetup(Mar 30 2011), file: dxsetup.cpp, line: 650, function: LogNoDsetup Unable to find d. -
[CS:GO] Nie mozna znalezc dsetup.dll CS:GO POMOCY!
AquaDay odpowiedział(a) na AquaDay temat w Problemy i pytania z CS 2 & CS:GO
@CSHT. moglbys wbic na ts`a i wytlumaczyc mi to dokladniej po kolei co mamz robi bo nie zbyt rozgarniam :(
