-
Poszedł głos, ale niestety to nie moje klimaty :P
-
W 1.6 bez problemu mozna zrobic serwer ze skinami i za tym bym przystawal. Jest z tego kupa $$ za skrzynki i klucze do nich.
-
+1
-
[Odzielony] Dział techniczny > Problem VIP
`Insane. odpowiedział(a) na Spectator temat w Oddzielone posty
Typie nie jesteś od tego, także się nie wypowiadaj. -
https://m.youtube.com/watch?v=uDLI_CbiH5oMi ten poradnik pomogl.
-
367 :D
-
+1
-
+1
-
+1
-
1. Wlaczyc komende /hp, nie wiem z jakiej paki jest ona off 2. Dodać plugin umożliwiający respawn za 16000$, bo nie ma co z kasa robic, a exp ze sklepu jest zbyt maly. 3. Dodać vipowi nieskonczone ammo, tj nieskonczona ilosc przeladowan, taki przywilej sie przyda i nie zaszkodzi.
-
VIP posiada defusa, takze premce odpada. Z map, jedyne dobre i w miare duże to tesco i assault, z resztą będzie problem z ilością respawnów.
-
Postów
50 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
