Skocz do zawartości
  • Postów

    50
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

`Insane.

Emerytowany Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Informacje profilowe

  • Płeć
    mężczyzna

Informacje o fragowiczu

  • Nick na sieci
    insejn

Ostatnie wizyty
 1267

Osiągnięcia `Insane.

Regularny Fragowicz

Regularny Fragowicz (8/14)

  • Pierwszy post
  • Współpracownik Unikat
  • Pierwszy rozpoczęty temat
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!

Najnowsze odznaki

 7

Reputacja

  1. Poszedł głos, ale niestety to nie moje klimaty :P
  2. `Insane.

    [KOSZ] Witam.

    No elo
  3. W 1.6 bez problemu mozna zrobic serwer ze skinami i za tym bym przystawal. Jest z tego kupa $$ za skrzynki i klucze do nich.
  4. +1
  5. Typie nie jesteś od tego, także się nie wypowiadaj.
  6. https://m.youtube.com/watch?v=uDLI_CbiH5oMi ten poradnik pomogl.
  7. 367 :D
  8. +1
  9. `Insane.

    [KOSZ] Akbar Wita!

    No elo
  10. +1
  11. `Insane.

    Trzy propozycje

    1. Wlaczyc komende /hp, nie wiem z jakiej paki jest ona off 2. Dodać plugin umożliwiający respawn za 16000$, bo nie ma co z kasa robic, a exp ze sklepu jest zbyt maly. 3. Dodać vipowi nieskonczone ammo, tj nieskonczona ilosc przeladowan, taki przywilej sie przyda i nie zaszkodzi.
  12. VIP posiada defusa, takze premce odpada. Z map, jedyne dobre i w miare duże to tesco i assault, z resztą będzie problem z ilością respawnów.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności