benioczek Opublikowano 1 Sierpnia 2024 Wykluczony Opublikowano 1 Sierpnia 2024 Data 1.08.2024 przybliżona godzina 12 do 14 Powód dlaczego pisze skargę : ten chłopak ciągle mnie wyzywa na serwerze od konfidentów śmieje się że mam blokadę na forum oraz muta śmieje się że skargi nie mogę napisać dlatego mnie wyzywa i wpycha zombi i się podkłada bo myśli że nikt nie napiszę skargi na niego wiem że i tak to będzie odrzucone bo to nie jest miejsce na skargę i odrazu Przepraszam ale chociaż wiem że zobaczysz to i może zrobisz z nim porządek bo inni gracze chcą grać sobie spokojnie a nie wyzywanie oraz ciągle prowokowani przez jednego gracza " Subtelny" już kilka dni tak robi i czuję się bez winy a inni gracze dostają karę za jedną podkładkę a on robi sobie co mu się podoba tym psuję każdemu grę oraz serwer 21 minuta kurnik wpychanie zombi 14 min 30 sekunda blokowanie szalonego 9 min 15 sekunda podkładka zm po czym rzuca szyszke 2 min 46 sek podkladka po czym rzuca szyszke ostatnia runda też podkładka Odrazu pisze że Przepraszam że tutaj napisałem ale ja wchodzę pograć a nie być prowokowany przez niego oraz wyzywany ja dostałem karę i czekam cierpliwie ale też nie pozwolę sobie żeby ktoś mnie wyzywał codziennie i robił po złości mi oraz innym gracza nie czuje się jak jakiś strażnik serwera ale rozumiem raz lub dwa przypadkowe podłożenia albo zaczepienia dla beki ale nie cały czas i tak wiem że to pisanie jest na marne ale jak się mówi kto nie ryzykuje nie pije szampana Pozdrawiam i przepraszam Dowody:http://217725.node53.pukawka.pl/hltv-2408011344-zm_fg_kurnik-1722512640-1722514800.zip
Zasłużony Fragowicz ravioli Opublikowano 1 Sierpnia 2024 Zasłużony Fragowicz Opublikowano 1 Sierpnia 2024 *** Wiadomość została wygenerowana automatycznie *** Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Archiwum [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!
Rekomendowane odpowiedzi