Skocz do zawartości

[KOSZ] ban?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej, od jakiegos czasu gram na 4fun a dziś przy logowaniu wyskoczyło: Nie mozesz wejsc na serwer - wejdz na Fragujemy.com i wyjasnij to..."

 

Czy moglibyście mnie odblokować? Proszę o szybką odp. :< 

  • Legendarny Fragowicz
Opublikowano

fg_gun.png

 

*** Wiadomość została wygenerowana automatycznie ***
 

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Archiwum

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności