Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, złożyłem sobie cuś takiego, główne założenie to takie aby były lepsze osiągi w CS GO, bo aż mnie mdli na widok 140 fpsów na publicznym serwerku z monitorkiem 240 hz xD A więc do rzeczy

Aktualny : Amd ryzej 7 2700x / 1660 ti / random ram 2666/ plyta b450

 

Aktualny co złożyłem:

 

4fcc85b74a324b4fb801fded883cfa9e.png Myślicie, że spełni moje założenia? O sporą lepszą wydajność zależy mi,  żeby klatkarz nie spadał poniżej 240.

Edytowane przez B A R D Z O K U L T U R A L N Y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do ilu ma być ten zestaw? Bo jak mam być szczery, to z czerwonych części za 5k jestem w stanie skleić zestaw, który przetrwa 4-5 lat.

 

https://www.x-kom.pl/lista/njq35jcsw

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Sauri napisał:

Do ilu ma być ten zestaw? Bo jak mam być szczery, to z czerwonych części za 5k jestem w stanie skleić zestaw, który przetrwa 4-5 lat.

 

https://www.x-kom.pl/lista/njq35jcsw

Do 3,5k do cs go jedynie co innego jakbym jeszcze pykał w inne tytuły, bo aktualnego mam 4/5 lat właśnie i już wydajnośc jego spadła o 50% jak nie lepiej

Jedynie boli, że do 2k nie ma innej karty, bo myślałem nad radeonem 6800xt bo 2k spadł z ceny, ale bida w kraju i aktualnie na takie coś mnie stać gotówką 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymienisz proca na 5600, ram na 3600 mhz i masz 300+ na spokojnie z obecnym setupem

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.x-kom.pl/lista/nrw6e3v5t Tutaj masz coś takiego. 

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://fanboy.pl/zestawy-komputerowe-dla-graczy-sierpien-2023/

Polecam typa co miesiąc robi aktualizacje ofert i sprzętu. Różne przedziały cenowe

Edytowane przez Walunio
  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez butanox
      Proszę o odblokowanie mikrofonu nie wiem gdzie dokładnie napisać odwołanie od bana. Pisałem już na tej stronie ale nie wiem czy w dobrym miejscu. 
    • Przez B A R D Z O K U L T U R A L N Y
      A więc tak za niedługo jadę po myszkę, i potrzebuję jakieś propozycje aktualnie mam g pro superlighta / Zowie EC2-CW ale nie leż mi troche zowie, a przy g pro już się double klick zrobił i scroll ledwo działa xD 
      Jakie wy macie gryzonie? Czy jesteście bardziej team bezprzewodowe czy po kablu rozważę każdą propozycje, myszki tylko pod palm / finger gripa claw mi nie leży  
      PS. kasa nie gra roli. 
       
      O i klawe jakąs mechanika tym razem możecie polecić do 250 ziko
    • Przez -----blady cris-----
      Skarga na: admina 
      Dlaczego składasz skargę: po raz kolejny dostaje. mute na mikro plus czat na 4 h.  Paru adminow chyba sie nie podoba to ze bronie swojej osoby. Po otrzymaniu Pociskow od Lambady typu ( kutas) + na Aztecu ciskal cos przez mikro o Matce. kolejny temat.... jak Kazdy gracz (albo wiekszosci w zartach mowi do pokebola po zabiciu przeciwnika z HE ) uzylem tych slow w kierunku gracza MYRA po czym gracz napisal (Pysk) i cisnie dalej ze Mi smierdzi Pysk itp itd. Napisalem do Myra ze nawet na aztecu w Ct z respa nie wychodzi. dalej byly pociski ! teraz Pytanie do Czerwonych... dlaczego tylko Moja osoba jest zawsze karana Banami i mute?! czy owi gracze sa objeci imunitetami ? innym mozna drugim nie ?! Jezeli Mi ktos Cisnie nie zostaje obojetnym i sie Bronie. a tylko Ja dostaje bany mute !! Smiech a jednoczesnie placz... akurat znow sytuacja jak dostawali Admini po glowie czy to Pyrzpadek ?!

      Nick z gry: -----blady cris------
      Nick osoby oskarżonej: Admin Macie w Logach. + do tego Lambada i Myra !!! 

      Data zdarzenia: 19:10 od Mapy Nuke do Aztecu szczegolnosci Lambada!!!
      Opis zdarzenia: Krotko Admin naklada na mnie Mute przy Tym jak zaczynam sie bronic przed ublizaniem przez Graczy (Lambada i Myra)

      Dowód: 


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności