Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANY] Spadki fps


Cee <3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gram od około godziny i kazdy narzega na gigantyczne spadki fps czy mozna to naprawic?

image.thumb.png.b1a032f5a519163f94442980f23fe69e.png

Opublikowano

Próbowałeś komendy "logadress_add 1" ?

Opublikowano

próbowałem ale wtedy nic nie dało, po kilku minutach wróciły do normy u każdego

 

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Czyli znowu się pojawił, bywało już tak wcześniej ale zdarzało się to raz na tydzień i trwało to dosłownie chwilę, wystarczyło przeładować serwer czyli zmienić mapę, przyjrzę się temu. Jest to błąd ogólny bo w jednym czasie wszystkim na serwerze spadają FPS'y. Dzięki na informację, przyjrzę się temu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności