Jump to content
AAleksandraaa.

[KOSZ] Skarga Mateusz 94

Recommended Posts

Skarga na: gracza Mateusz 94 
Dlaczego składasz skargę: nie wiem dokładnie gdzie taka skargę mam napisać, ale chce się odnieść do wymienionego wyżej gracza , który wypowiedział się na mój temat ( nie znając mnie, ani ja jego) w poście dotyczącym podania na admina, dodatkowo poruszył temat moich dzieci.

Nie podoba mi się ta sytuacja, ponieważ nie gram, ani nie grałam w życiu z tym człowiekiem, od roku nawet nie weszłam na żaden serwer CS.

Jeśli nie wypowie się ten osobnik dlaczego wypisuje takie rzeczy, będę wiedziała co zrobić ze screenami jakie posiadam....

Nick z gry: nie gram na żadnym serwerze 
Nick osoby oskarżonej: Mateusz 94 

Data zdarzenia: po godzinie 22
Opis zdarzenia: chyba większość widziała jego komentarz pod podaniem Schizy

Dowódhttps://photos.app.goo.gl/1he2FE6jC5HwNFp66

• Laugh 1

Prywate to Wy sobie wyjaśniajcie poza fragiem, nas takie coś nie obchodzi.

• Shoot frag! (+) 1

fg_gun.png

*** Wiadomość została wygenerowana automatycznie ***

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Archiwum

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By piu piu pow
      Skarga na: admina 
      Dlaczego składasz skargę: Chciałbym zgłosić skargę na administratora Forsa ZBK dostałem bana za powiedzenie dla gracza raz żeby wyszedł na + z statami to zagramy 1v1 (Serwer 1V1)

Nick z serwera: piu piu p0w
      Nick osoby oskarżonej: Forsa Zbk
      Data zdarzenia: wpisz tu przybliżoną datę oraz orientacyjną godzinę zdarzenia, na podstawie którego składasz skargę 13.08.2022 godzina około 12:45
      Opis zdarzenia: Ban za nie bądź ziomek taki cwancyć nie wiem co to za powód wgl powiedziałem do gracz 1/2 razy ze ma 41 range a nie umie wygrywac arenek, potem dal mi !chal i powiedzialem ze jak wyjdzie na + to zagram z nim 1v1. W skrócie nie ładnie mieć znajomych w administracji którzy bez ostrzeżenia dają bana

Dowód: Nie wiem czemu nie dziala mi url 
      Admin: ∀$ᴚoℲ ZBK
      Reason: nie bądź ziomek taki cwancyć
      Length: 60 minutes.
    • By CRZ
      Jeśli mielibyśmy banować za ten podpunkt, to nikogo na serwerze by nie było. Nie szukaj już wrażeń na siłę.
    • By Redbull
      Sami się wzajemnie nakręcacie... Po co?  Można się przeprosić i po problemie. 
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy