Skocz do zawartości

[ODRZUCONA] Luźna propozycja - komunikacja głosowa


SHiBBy.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Myślę, że nie głupim pomysłem byłoby dodanie pluginu, który daje możliwość graczom czy słyszą swoich nie żyjących już kolegów z drużyny czy też ich nie słyszą. Np ja lubię jak ktoś po śmierci mimo wszystko może dać mi info ( nie tylko przez 5 sekund) a jeśli tego nie chcę to używam komendy jakiejś. Można by było wymyśleć jakąś komendę nwm np : /muteall i /unmuteall. Dodać informacje na czacie o takiej możliwości i tyle. Wtedy każdy ma wybór swoich preferencji. Z racji że grałem na tego typu serwerze 2 lata no to mówię... Ktoś nie chce info po smierci przez dłuższy czas (tylko 5 sekund) to se zmutuje , ktoś woli to info (stale) i mu nie przeszkadza to nie będzie nikogo mutować ;)

Co o tym sądzicie?

 

Opublikowano

Pomysł nie jest zły, jednak konsekwencje dodania możliwości komunikacji zdechniakom z teamem jest słaby na swoj sposób. Zbyt duża liczba graczy, wiąże się z prowadzeniem dyskusji, które powodują dezorientację podczas prowadzenia rozgrywek dla ostatnich graczy przy HP. Niepotrzebne dialogi wybijające z rytmu, czy też uprzykrzające grę żyjącym. 3-5s pośmiertnego sprzedania info jest jak najbardziej na miejscu, nic poza tym. Pamiętaj, że to serwery publiczne, zawsze trafisz na chama, buraka, czy też znawcę, który się wyłożył, ale będzie chciał prowadzić grę za Ciebie.

  • 1 rok później...
  • Właściciel
Opublikowano

fg_gun.png

 

Twoja propozycja bądź uwaga została odrzucona
Dziękujemy za poświęcony czas i zgłoszenie tej propozycji bądź uwagi.

- - -

[!] Jeśli nie zgadzasz się z powyższą decyzją, raportuj ten post, a rozpatrzymy go ponownie!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności