Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Nie mogę wejść na serwer? XD


miki1337

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 connect mirage.fragujemy.com
**** Unable to localize '#matchdraft_phase_action_wait' on panel 'id-map-draft-phase-wait'
**** Unable to localize '#DemoPlayback_Restart' on panel descendant of 'HudDemoPlayback'
**** Unable to localize '#DemoPlayback_Back' on panel descendant of 'HudDemoPlayback'
**** Unable to localize '#DemoPlayback_Pause' on panel descendant of 'HudDemoPlayback'
**** Unable to localize '#DemoPlayback_Slow' on panel descendant of 'HudDemoPlayback'
**** Unable to localize '#DemoPlayback_Play' on panel descendant of 'HudDemoPlayback'
**** Unable to localize '#DemoPlayback_Fast' on panel descendant of 'HudDemoPlayback'
**** Unable to localize '#DemoPlayback_Next' on panel descendant of 'HudDemoPlayback'
ChangeGameUIState: CSGO_GAME_UI_STATE_MAINMENU -> CSGO_GAME_UI_STATE_LOADINGSCREEN
PNG load error Interlace handling should be turned on when using png_read_image
PNG load error Interlace handling should be turned on when using png_read_image
Connecting to public(51.83.215.0:27015) ...
Server using '<none>' lobbies, requiring pw no, lobby id 0
Connected to 51.83.215.0:27015
Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź http://sbans.fragujemy.com/ aby poznać szczegóły.
Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź http://sbans.fragujemy.com/ aby poznać szczegóły.

**** Unable to localize '#GenericConfirmText_Label' on panel descendant of 'PopupManager'
ChangeGameUIState: CSGO_GAME_UI_STATE_LOADINGSCREEN -> CSGO_GAME_UI_STATE_MAINMENU
ChangeGameUIState: CSGO_GAME_UI_STATE_MAINMENU -> CSGO_GAME_UI_STATE_MAINMENU
ChangeGameUIState: CSGO_GAME_UI_STATE_MAINMENU -> CSGO_GAME_UI_STATE_MAINMENU
Resource materials\panorama\images\icons\ui\globe.svg failed to load.
PNG load error Interlace handling should be turned on when using png_read_image

 

 

co to oznacza?

???C

  • ZKKF
Opublikowano
23 minuty temu, miki1337 napisał:

Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź http://sbans.fragujemy.com/ aby poznać szczegóły.
Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź http://sbans.fragujemy.com/ aby poznać szczegóły.

Pewnie dlatego...

 

Tutaj masz link: http://sbans.fragujemy.com/old/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:85737423&advType=steamid

Opublikowano

image.png

Ban minął, możesz już wejść.

Opublikowano

Byłem zbyt wygadany po wypitej samemu flaszki 0,7.

 

Na pewno było to słuszne, dzięki Temu mogłem iść spać i nie kłapać głupim ryjem ;d

Opublikowano

Mam wykupionego :D

Opublikowano

PRO :)

Opublikowano

A, dziękuje :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności