Skocz do zawartości

[ZREALIZOWANA] Granaty na rozgrzewce


KADAS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legendarny Fragowicz
Opublikowano

Hejka!
Moim zdaniem warto byłoby usunąć możliwość zakupu granatów na rozgrzewce, gdyż są one totalnie nie potrzebne i powodują spadki fps (i ból oczu przez flesze) :) 

  • ZKKF
Opublikowano

Zgadzam się. Ostatnio strasznie dużo jest granatów na rozgrzewce, co powoduje (przynajmniej moim zdaniem) trochę mniejszą przyjemność z tej rozgrzewki. Pomijam fakt, że kiedy jedna osoba zaczyna rzucać granaty, dołącza wtedy inna z przeciwnej drużyny i zaczyna się kółko, „akcja-reakcja”. Co przekłada się na jeszcze większy spam granatami.

  • 1 miesiąc temu...
  • Właściciel
Opublikowano

fg_gun.png


- - -
 

Drogi Użytkowniku, 

 

Twoja propozycja została zrealizowana.

 

Z każdą zmianą dążymy do dalszego rozwoju Naszego projektu. 

Szczerze wierzymy, za ta propozycja nie będzie jednak Twoją ostatnią!

 

Pozdrawiamy,

FGTeam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności