Legendarny Fragowicz KADAS Opublikowano 30 Grudnia 2020 Legendarny Fragowicz Opublikowano 30 Grudnia 2020 Hejka!Moim zdaniem warto byłoby usunąć możliwość zakupu granatów na rozgrzewce, gdyż są one totalnie nie potrzebne i powodują spadki fps (i ból oczu przez flesze)
ZKKF oreo. Opublikowano 30 Grudnia 2020 ZKKF Opublikowano 30 Grudnia 2020 Zgadzam się. Ostatnio strasznie dużo jest granatów na rozgrzewce, co powoduje (przynajmniej moim zdaniem) trochę mniejszą przyjemność z tej rozgrzewki. Pomijam fakt, że kiedy jedna osoba zaczyna rzucać granaty, dołącza wtedy inna z przeciwnej drużyny i zaczyna się kółko, „akcja-reakcja”. Co przekłada się na jeszcze większy spam granatami.
Właściciel GET Opublikowano 18 Lutego 2021 Właściciel Opublikowano 18 Lutego 2021 Wkrótce się tym zajmę.
Właściciel GET Opublikowano 18 Lutego 2021 Właściciel Opublikowano 18 Lutego 2021 - - - Drogi Użytkowniku, Twoja propozycja została zrealizowana. Z każdą zmianą dążymy do dalszego rozwoju Naszego projektu. Szczerze wierzymy, za ta propozycja nie będzie jednak Twoją ostatnią! Pozdrawiamy, FGTeam
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.